Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen borotválkozás?

15 évesen borotválkozás?

Figyelt kérdés

15 éves lettem nemrég és ilyesmi bajuszom van: [link]



nem ennyire sűrű és hosszú de gondolom tudjátok mire gondolok, engem már eléggé zavar mert szerintem hülyén néz ki, meg szerintem a lányoknak sem igen jön be, szerintetek már érdemes lenne leborotválnom? És ha igen hogyan, mert még sosem borotválkoztam.


2013. júl. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs apukád aki megmutassa?
2013. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vágd le, én is levágtam. 2 hónap, és 16 éves vagyok.

Nekem már a bajszomon, pájeszemen, államon, erősebb a szőrzet. (Már itt fekete színű, meg erősebb) van az arcomon is, mikor végigsimítom érezni lehet, de még az nem erős, és nem fekete színű.

2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes.

Hogyan? Ez attól is függ, hogy milyen irányba nő.

Nekem pl. lentről felfele-húzással megy le teljesen, de a nyakamon kicsit oldalasabban kell húznom, mert úgy nőnek a szőrök.

2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Mindenképpen szedd le. Én nagyon utálom ha ilyen bajusza van valakinek. Arról az tükröződik hogy nem törődik magával. Nyugodtan szedd le, előbb utóbb úgyis le kell.
2013. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!