Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a férfi húgyhólyag...

Mekkora a férfi húgyhólyag kapacitása?

Figyelt kérdés
Tegnap műtét után megkatétereztek mert nem tudtam pisilni. Bekötötte a nővér majd 2-3 perc után felemelte és mutatta a vizeletzsákot, hogy 1200 ml jött le. Azért feszített annyira. De az mind a hólyagomban volt? 1,2 liter pisi elfér a holyagomban? 24 F

2013. júl. 10. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Ennél jobban meg se tudták volna mérni
2013. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom a skálázott vizeletgyűjtő zsák felirata csak hiteles nem? 2 literes zsak tobb mint fele teli volt.


Mondjuk kozben talaltam olyat, hogy akár 1 liter is lehet a holyag egyénfüggő.

2013. júl. 10. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

én visszatartottam és kb 3/4l jött ki, persze más ha nincs is esélyed üríteni, ill ott vannak még a vesemedencék, abban is elférhet egy adag.

15/f

2013. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volt olyan hogy be söröztem, és direkt vissza tartottam ameddig csak bírtam (pont azért hogy mennyit tudok egyszerre magamból ki adni, már régóta foglalkoztatott hogy mennyi lehet a max kapacitás)


3db 720ml duncos üveget tele nyomtam plusz egy 300ml-est


azt hiszem az volt az év egyik legnagyobb meg könnyebülése számomra.


mondjuk hozzá kel tennem, nem vagyok kis darab szóval ez egyén függő is szerintem.

2013. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg van válaszolva a kérdés, de kérdezted azt is közben hogy hiteles-e a zsák.

Nem hiteles, csak kb lehet megmérni vele. Ha szükséges pontosan tudni akkor mérőedénybe ürítjük.

2014. ápr. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!