Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja az milyen mértékű...

Mi okozhatja az milyen mértékű pulzus változást?

Figyelt kérdés
15éves vagyok, nagyon sokat fáj a fejem 12óra alvás után is van, hogy fáradt vagyok, ez kb 2éve tart. Most kezdtem el mérni a pulzusomat, azt tudni kell rólam, hogy alapjáraton magas a vérnyomásom (nem vagyok túlsúlyos, de az alap az nálam 130/70-80között van), de múltkor 120/48as volt, volt már 40es is, máskor meg volt 130as a pulzusom, aztán visszamegy a normálisra. Szerintem ez okozhatja a fáj fájásomat, hangulatingadozásaimat, de nem tudom mi váltja ki.
2013. júl. 11. 14:04
 1/2 Mysterion777 ***** válasza:
0%
Üdv a klubban, fényharcos.
2013. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem viccből kérdeztem, ezért normális válaszokat szeretnék. Az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyünk fel, amire normális választ adnak (feltéve, ha normális a kérdés, és az enyém teljesen normális), szóval ha nincsen jobb dolgod mint reggeltől estig itt szenvedni, akkor nyomd el magad, vagy szerezz egy barátnőt, vagy ha már viccelni próbálsz, legalább erőltesd meg magad, hogy vicces legyél, vagy ha tudod magadról, hogy nem jön össze ne erőlködj :-)))
2013. júl. 11. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!