Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma a vádlimma...

Mi lehet a probléma a vádlimmal? Ritka fájdalom van benne

Figyelt kérdés
Pár napja olyan fájdalmat érzek a vádlimtól a talpamig,mintha megrázna valami...Ma is ültem az asztalnál megint belehasított a vádlimba és sípcsontomba is,reflexből mindjárt az asztal alá néztem,valami megrázott???másfél hónapja járok futni átlagba 5-6 km-t!De még ilyen érzés nem volt,volt már izomláz meg effélék ,de ilyet még nem éreztem..Mi tévő legyek??
2013. júl. 11. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a gerinctől is lehet.A futás kicsit megviselte a gerincet, a porc korong megnyomhat egy idegszálat,és ebben a pillanatban villan be a fájdalom.Futni csak puhább talajon szabad,vagy olyan futó cipőben,ami elnyeli a talp

és a talaj kemény találkozását .

2013. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valami ilyesmire gondoltam én is,épp olyan futócipőt nézek ,ami tompítja a kemény talajon való futásból adódó fájdalmakat.
2013. júl. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!