Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here érzékenység, diszkonfort...

Here érzékenység, diszkonfort érzés. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A problémám három napja kezdődött, egy favágás alkalmával mert megerőltettem magam, és az alhas tájékán kisebb fájdalmat éreztem, ami kis idő után elmúlt de észrevettem hogy a bal herém elég érzékeny lett és mintha lejjebb is lenne :S valamint elég kényelmetlen ott az érzés mintha nem a helyén lenne, elég diszkonfort érzés. A tünetek alapján nem nagyon tudtam meghatározni mi lehet a gond, mert lényegében annyira nincs is bedagadva, csak mintha lejjebb lenne, és lázas sem voltam eddig. Az orvoshoz még nem voltam. Arra lennék kíváncsi hogy valakinek volt már ilyen problémája?? Ha igen mi volt a probléma oka és elmúlt-e magától vagy volt-e valamilyen módszer amivel lehetett enyhíteni ezen a dolgon?

#érzékenység #fájdalom #here #diszkomfort érzés #nincs a helyén #szokatlan helyen van
2013. márc. 17. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem served van sajna
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Exemnek hasonló tünetei voltak, és herevisszértágulatot diagnosztizáltak. Egy 20 perces helyi érzéstelenítéses műtéttel megoldották a gondot. Utána is tudta használni ;)
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék hogy most nem tudok annyira izgalomba se jönni ott lennt, lehet az ijedtség miatt vagy ez is jellemző ebben az esetben?
2013. márc. 17. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyobb emelésnél,vagy erőkifejtésnél meghúzódhatnak az

alhas izmai.A pénisz izomszalagjai pontosan innen indulnak ki.A fájdalom ,kellemetlen érzés könnyen átsugárzik a herékre is .A sérvet ki is zárnám,mert egy hasfal repedésnél azonnal kis dudor is keletkezik.(Részem volt bent.)Pár nap és ez el is múlik.Kicsit meg is vagy ijedve,

ez is természetes ilyenkor .

2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!