Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik herém nagyobb mint a...

Egyik herém nagyobb mint a másik? TÖBBI L ENT!?

Figyelt kérdés

Egyik herém nagyobb mind a másik a BAL nagyobb valamint azt is érzem ,hogy a jobb kisebb és puhább,egy pici fájdalmat is érzem de minimális,gyuladásra gyanakodom.

Tavaly 2012.03.06-án operáltak ugyanott,persze ugyanezzel a problémával,az orvos egyből gondolkozás nélkül műtőre vitt -,- amit szerintem gyógyszerekell meglehetett volna akadályozni,mert több orvos is mondta.

Na szóval BAL nagyobb,JOBB kisebb,puhább/minimalis fájdalom kérem a hozzáértő embereket,hogy mit tegyek,mivel szüleimnek még nem akarom elmondani mert nem akarom őket nagyobb költségekbe verni,a hülye orvos miatt,hogy megint operáljon,tudom szüleim rögtön idegessek,orvosról orvossra vinnének szóval elöször itt kérek tanácsat.

"A szülős témával kapcsolatban amit leírtam nem kérek hozzászolást"Köszönöm.

A lényeg érdekelne és megköszöném aki értelmesen válaszolna ! ÜDV! 18/f


2013. júl. 12. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig okés hogy a bal a nagyobb.Legtöbb férfinek is bal a

nagyobb .De mitől puhább a a másik.

Kórisme ? Erről nem irtál,mi volt az azonnali műtét oka ?

Az állaguk is eltérhetnek kicsit egymástól .

Mit lehetett volna gyógyszerrel is meggyógyítani ?

2013. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azzal a problémával operáltak,hogy egyik reggel felkelltem és nagyon bevolt dagadva a bal herém,és fel a köldökömig fájdalmat éreztem ( Sírni tudtam a fájdalomtól) Most a papírt nem tudom hová lett rakva ,mert azon írja ,hogy mi volt a probléma de nem találtam.

A bal kemény,a jobb kicsi és olyan mind ha zselatin lenne a herém körül olyan állagú olyan puha,sajnalom ha nem tudok konkrétan válaszolni.!

És a fájdalom már elmúlt mert elkezdtem 3 napja szedni gyuladáscsillapítót! és a mozgást próbálom mellőzni és a farmer nadrágot is mivel tavaly mikor operaltak ezek voltak a feltételek a mütét után.

2013. júl. 14. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!