Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye nem kell körül metélni?

Ugye nem kell körül metélni?

Figyelt kérdés

Üdv a péniszemmel lenne gondom :(

Trollokra nem vagyok kiváncsi

Már vagy 1 hónapja nemtudom lehúzni a péniszemen a bőrt csak a makk végéig de ma vagy 10 percig mosdattam és lentebb birtam húzni ha toább fojtatom hogy rendszeresen és többször próbálom a bőrt felhúzni ugye nem kell körül metélni?



#kürölmetélés
2013. júl. 13. 22:15
 1/8 anonim válasza:
100%
igen akkor megtudod úszni a metélést, csak csináld szorgalmasan és nem lesz gond.
2013. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ez nehéz kérdés. Orvos tudná megmondani. Lehet fitymaszűkület, de tágulhat is később. Nekem is volt hasonló problémám, bár azért kicsit feljebb tudtam húzni, de nem teljesen a makk tövéig. Idő múlásával megoldódott a probléma és nem kellett körülmetélni.
2013. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy hónappal ezelőttig le tudtad húzni?
2013. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem :S már vagy 10 éves korom óta :S de anyának nem akarok szólni pedig még 10 évesen 1 szer megengedtem h megnézze aztmondta rendben van de sztem félre nézte :S
2013. júl. 13. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkor hogyan mosod?
2013. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendesen felhuzom a bőrt
2013. júl. 14. 01:26
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

De ha fel tudod rendesen húzni a bőrt, akkor miről beszélünk? Azoknak kell csak levágni a fitymáját, akik nem tudják egyáltalán felhúzni és nem tudják tisztítani.


Keress rá a fitymaszűkület szóra google-ban, hogy láss pár példát. Szerintem a tied az természetes.

2013. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
A fitymát a makk mögé kell tudni húzni merev állapotban is ha ezt nem tudod megtenni,vagy feszülő,fájó érzés lenne ilyenkor akkor beszélünk szükületről.És te a makk végéig húzod,tehát a makk mögé tudod húzni.Szerintem ha tornáztatod fürdéskor az nem árt,de ezt valóban rendszeresen kell csinálni.Nem kell metélni.
2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!