Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van...

Ha fitymaszűkületem van elmegyek orvoshoz akkor még megvizsgálja hogy tényleg körül kell-e metélni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretném a felhúzná a fitymám mert nagyon fáj.
2012. aug. 1. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen! Nem fog egyből neki esni. De ha nem tudod egyáltalán felhúzni akkor nagy esélye van a körülmetélésnek!
2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nyilván megvizsgálja. De ha nagyon erős, akkor lehet nem nagyon van rá mód. Ha nem annyira vészes, akkor meg lehet oldani otthon is, ha mindig szép lassan próbálod húzni a bőrt, pl. eleinte lehet fürdés közben.
2012. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mikor nem áll fel akkor kicsit lehet felhúzni ha pedig feláll akkor meg ugyan annyira.
2012. aug. 1. 16:51
 4/16 A kérdező kommentje:
14éves vagyok nem írtam
2012. aug. 1. 16:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne félj a vizsgálatól, el kell mondani mi a baj, aztán megnézi a doki. ennyi és kész! Ha műteni kell az majd később lesz.
2012. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem fog egyből megműteni, nyugodt lehetsz! A házi barkácsolás általában nem segít: ha szűk akkor körül kell metélni. Nem kell ettől idegenkedni, nem Te leszel az egyedüli akinek ilyen! A körülmetélés a leggyakoribb műtét a világon, évezredek óta végzik különféle indokokkal, de azért, mert egészséges, higiénikus dolog!
2012. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért ezt cáfolnám kissé,hogy egészségesebb,mint a fitymás pénisz.Nem viccből van az ott.


Kérdező,te meg próbáld besíkosítani amennyire csak tudod és úgy próbálkozz hátrahúzni.

2012. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

A 17.23 kor írt válaszhoz.

Bizony én is cáfolnám az ott irottakat .

Már nagyon előre haladt itt is az orvos tudomány .

Csak a 17.23 kor irt valasz adó maradt meg ebbéli tudatában. A körbemetélés már csak az utolső lehetőség,ha alkalmazni kell .Ezt szinte olyanoknál alkalmazzák ahol a vizelet ürités is gondot okoz .Már kissebb bemetszésekkel is megoldják,és marad a fityma is .Nem kell itt jönni a rizsával,mert ekkor hygénikusabb lessz .Tisztán kell tartani ezt is ,meg azt is .Nem megszavazásra került oda ,meg van annak a feladata is .Könnyen hoztál döntést

más fitymájáról .Talán nő vagy ? Könnyü más f***ával verni a csalánt .

2012. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én pedig kifejezetten egyetértek a 17:23-sal!!!!

Nekem bevált!!!!

Bánom, hogy nem korábban szabadítottak meg a szenvedéseimtől!

2012. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem meg próbáld csak meg otthon, hogy először vízben próbálod lehúzni, akkor könnyen megy, minél többször föl-le. Ott könnyen fog menni. Majd egyre könnyebben fog menni víz nélkül is,szép lassan csináld. Hidd el hogy helyre fog jönni. Én mondjuk nem értek egyet a körülmetéléssel...Szóval szerintem azt felejtsd el, maximum végső megoldásként dönts mellette. Jó lenne, ha valakivel meg tudnád beszélni, pl. apukáddal.
2012. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!