Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ti ha elmentek szex közben,...

Ti ha elmentek szex közben, utána mennyi idő kell, míg kezdhetitek a második menetet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Visszatartott magömléssel szinte azonnal. Kis lassulás nem árt a kettő között, de lelohadás ilyenkor nincs.
2013. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Párommal mikor együtt vagyunk, és mikor elmegyek, utána lelohad, és volt hogy 20 percig se tudott felállni, illetve extrém érzékeny volt a makk.
2013. júl. 15. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen ez normális, alapvetően így működik az ember.

De hát ezért vannak az intimtornák, intim súlyzós qigong edzés.. többek között.

2013. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ajánlanál valami módszert, vagy intimtornát, amivel ezt az időtartamot csökkenthetem, és elnyújthatom azt, amíg elmegyek?
2013. júl. 15. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát elég sok gyakorlat van.. a lényeg a PC izom megfeszítése, és így a megerősítése.

Utána kell nézni pl. Kegel gyakorlatoknak.


Orgazmuskor pedig ÖSSZE KELL TUDNI SZORÍTANI MINDENT. A mindent írtam volna még nagyobb betűkkel ha lehet. Fel kell húzni a PC izmot, és akkor megőrizheted a magot, hát én azt mondom hogy rohadt nehéz, de tanulni és gyakorolni kell, mert ennek bizony van értelme!


De ennek én nem vagyok oktatója, pláne nem leírásban, el kell menni valahol megtanulni az alapgyakorlatokat. Budapesten gondolom egyértelműen a wudangshan egyesület jön szóba, de intim tornák kell hogy legyenek más városokban is!

2013. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kegel gyakorlatok nőkre vonatkoznak !!
2013. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt a dolgot a maszti megtanulásával lehet orvosolni .

Előző

2013. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van hogy lelohad máskor meg nem. Összevissza

Ha lelohadt, akkor 20-30 perc

2013. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bárkinek szívesen kiszúrom a szemét a farkammal. Fura ha a kegel gyakorlatok nőknek vannak, én középtorna nevű edzésen néhány kegel gyakorlatot is használok. Nekem annyi számít hogy erősítse FÉRFIKÉNT a PC izmomat, ami nekem tökéletesen jó hatású energetikailag.

Lesz.arom hogy kinek van ha nekem jó, ha én leszek egészségesebb vele, ha én leszek erősebb és gyorsabb, hatékonyabb közelharcban, energikusabb az életben.

2013. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!