Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kedden lesz körülmetélésem,...

Kedden lesz körülmetélésem, mire számítsak utána? Mennyi ideig lesz utána kellemetlen, kell-e valamivel kezelni, mennyi idő után lehet szexelni, miben lesznek változások? Orális szex, szex? Mennyire elfogadott? A lányok hogy viszonyulnak hozzá? 18/F

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Utána elég fura lesz megszokni. Kötözgetni kell. Meg éjszaka a merevedések kellemetlenek lesznek, amíg ki nem esnek a varratok. Én pont amikor 3 hete volt a körülmetélés, akkor masztiztam először. Én azt olvastam, hogy 1 hónapig nem kéne szexelni. Szerintem a lányok nem igazán tesznek különbséget. Nekik ugyanolyan jó körülmetélten mit fitymával.
2009. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
78%

Én kb. három hete voltam. Igazából már a második hét után elég szépen rendbejött. Kötözgettem, kamillába áztattam, betadinnal fertőtlenítettem. Az orvos azt mondta nekem hogy 3 hétig semmi szex, semmi maszturbálás. Szerintem inkább ne mutogasd semmilyen lánynak amíg nem gyógyult be szépen, maximum ha elég ittas állapotban van : )

A kellemetlenségről még annyit, hogy nekem nagyon érzékeny volt a makk, szóval több ideig tartott mire hozzászokott a nadrághoz és a súrlódáshoz. (Mondjuk még azért kicsit kellemetlen, de sokkal kisebb mértékben mint eleinte.)


17/F

2009. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo,

Az oralis szexet en nem elvezem igy (sok eve volt a mutet)

Nem elfogadott, mert gyerekkent csufolodasnak, felnottkent meg minimum bamulasnak van kiteve az ember, ez a tapasztalatom

A baratnoimnek nem tetszett, szexnel csak es kizarolag hatranya volt es van

2014. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!