Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet véreset pisilni?

Mitől lehet véreset pisilni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, ma reggel fájt a derekem elég keményen, azt gondoltam kicsit felfázhattam. Nagyon sokat sportolok, napi szinten... Most az előbb pisiltem és egyszer csak kijött egy ilyen véres puha csomó, aztán megint normális színűvé vált a pisim. Kicsit beparáztam, de ez komoly, nem vicc... Mitől lehet, valami komolyabb a baj?
2013. júl. 15. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Veséből származó is lehet .De még számos más helyről is .

Pontosan csak orvosi vizsgálat derítheti ki .

2013. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En is pisiltem mar vereset, de én sirtam ugy fajt minden alkalom. Orvos lett belole, durva felfazas volt. Azota nagyon oda kell figyelnem, mert mar min hidegnel is erzem h gond van :/

26/L

2013. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem nem fájt, sőt a derekam is jobb... Csak szimplán felfázhattam, az lehet, nem ?
2013. júl. 15. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Vesekő is lehetett. Annak is jellemző tünete a derékfájás.
2013. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet enyhebb lefolyasu volt, de azert hazidokihoz elmennek,nehogy barmi szovodmenye legyen, kapsz gyogyszert! :)
2013. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baratnomnek volt vesekove, majdnem mentot kellett hivni hozza!

De nem vicc a veres pisi!... :/

2013. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vesegyulladás, vesekő megmozdult hólyaggyulladás bármi lehet.A derékfájás vesegyulladásra utal.
2013. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál, azt mondta vesekő... Csináltunk egy vízelet vizsgálatot, negatív lett, voltam sürgősségivel ultrahangon, az is negatív lett. Azt mondta a doki, hogy vlszeg kiürült egy vesekő, szóval igyak sokat és nem lesz gáz. Azóta semmi bajom...
2013. aug. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!