Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok és mikor...

15 éves fiú vagyok és mikor el megyek pisilni. Utána el kezdi csípni valami a nemi szervem sex-uális kapcsolatba nem állok és nem is áltam mitől van ez? Elég gyakran elő fordul

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Frank Zappával ellentétben menj el dokihoz, biztos valami fertőzés.


http://www.youtube.com/watch?v=ZDBGloOUVOE

2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy bacis fertőzés,és az urológiára menjél vele,ne a

házi orvoshoz .Felesleges kört ne csinálj .

Vahol összeszedted,talán a suliban a wc kilincséről

2013. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy húgyúti fertőzés kezdete.A véráram útján is kaphattad ezt fertőzést.Nem szabad elhanyagolni,mert nem fog elmúlni.Sok folyadékot kell inni,hogy bacik ne tudjanak megtapadni,mosódjanak ki

2 es voltam előzőleg

2013. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, szóval lehet, hogy az én esetem más, de egyszer-egyszer nekem is volt már ilyen, sőt volt, hogy már a vizeletem is véres volt...elmentem urológiára, és ott mondták, h húgyuti fertőzés. Kapsz rá antibiotikumot, és hamar rendbejössz. a vicces az, hogy akinél egyszer már volt ilyen onnantól számítani kell rá, h időközönként előjön majd.
2013. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a fertőzés ki van kezelve,még akkor is szeded a felirt gyógyszert amikor már rendben vagy amig van a gyógyszerből,akkor csak újabb fertőzés esetében járhatsz így .20 év elteltével egyszer sem jött elő .
2013. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!