Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületen lehetne-e...

Intrepid kérdése:

Fitymaszűkületen lehetne-e így segíteni műtét nélkül? Én úgy gondolom igen.

Figyelt kérdés
Mostanában sok kérdést olvastam, amelyikben fitymaszűkületre panaszkodnak emberek. Erről eszembe jutott valami, amit nap mint nap látni más testrészen, és ott működik: a fülcimpalyuk tágító gyűrű. A lényege, hogy van egy kicsi lyuk, amibe beleraknak egy gyűrűt, ami tágítja. Amikor megnyúlt, beleraknak egy nagyobbat, amíg ahhoz is hozzányúlik. Akkor még nagyobbat tesznek bele, hogy tovább tágúljon. Ugyanez a fitymánál licsit hosszabb cső lenne, úgy kialakítva, hogy ne tudjon kicsúszni, és ott lenne bennt. Ha már kitágúlt, akkor csere egy nagyobbra.
2013. júl. 16. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Sajnos ez nem így működik .

Korod ?

2013. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos több mint gondolnád. 57. Egyébként szerintem működhetne, persze nem sufnimegoldásra gondoltam, de nem is kellene a NASA technikája hozzá. Pár agyszüleményemet már el tudtam adni pénzért.(Vízöntö vagyok)
2013. júl. 16. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Öcsémnek kellett gyakorolnia, hogy hogyan húzza hátra a fitymáját, mikor még olyan 3-4 éves volt, mert kicsit szoros volt neki, de szerencsére azóta már helyrejött. Gondolom nem véletlenül javasolták a doktornő, meg a védőnők, hogy még kiskorában legyen normál méretre tágítva. Valószínűleg később már nem lehet, csak míg fiatal.
2013. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öregebb bőr kevésbé nyúlik, de miért ne menne?


A fültágító bigyulák meg az afrikai törzsek ajaktágító tányérjai *pontosan* ugyanazon az elven működnek, mint a fitymatágítás. És mint az elvesztett fityma helyreállítása (foreskin restoration) – amit meg jellemzően felnőttek csinálnak.


Kedves Kérdező, az ötletedhez hasonlót már kitaláltak: [link] – egy külföldi ismerősömön ez működött eddig a leghatékonyabban :)

2013. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es, ez a sorsom, tudod-e hogy mennyi mindent feltaláltam másodszorra, nem tudva, hogy valaki már megcsinálta.
2013. dec. 20. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!