Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol van lézeres körülmetélésre...

Hol van lézeres körülmetélésre lehetőség Budapesten belül?

Figyelt kérdés

TB alapon csinálják e vagy csak ha fizetek?

24/F

Köszi



2013. júl. 6. 14:59
 1/6 anonim válasza:
25%
Ha nem vagy muzulmán vagy zsidó akkor ne metéltesd körül magad. De ha zsidó vagy akkor pusztulj!
2013. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem Tb alapon még nincsen .Magán klinikán meg nagyon keményen meg kell ezt fizetni .
2013. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
ja ha nincs semmi egészségügyi gondod,vagy ha szükületed és azért hátra tudod húzni valamennyire van akkor is más módszer azt válaszd,annyi beszólást kaphatsz ezért,meg nem is jön be sok nőnek.Gondold át.
2013. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beírod azt a 2 vagy 3 kulcsszót a keresőbe, akkor megtalálod a megoldást. TB alapon nem lézerrel csinálják, de az is szép eredményt ad és ingyenes.
2013. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a szép, de nekem nem lett szép egyáltalán, sőt. És csak a baj van vele. Kerülni kell ezt a beavatkozást szerintem és csak annyit kell levágni a fitymából, amivel már a szűkület (gondolom, emiatt lenne a dolog) már feloldható.
2013. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
A körülmetélés akkor szép, ha a teljes fityma eltávolításra kerül. Az, hogy szikével vagy lézerrel végzik az szerintem mellékes, ennél sokkal jobban függ a gyógyulás az egyén gyógyulási képességétől! Ha képeket akarsz, akkor keress rá a fitymaszukulet.hu-n!
2013. aug. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!