Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet száraz és érzékeny...

Mitől lehet száraz és érzékeny a makk?

Figyelt kérdés
Gyermekkoromban le volt tapadva a fitymám. Helyi érzéstelenítéssel (spray) ezt kezelték is egy néhány perces beavatkozással. Nem lett se részleges, se teljes körülmetélés és most se szeretnék. A kezelés után emlékszem, hogy nagyon érzékeny volt a makk, de idővel jobb lett. Sajnos nem emlékszem, hogy volt-e olyan idő az életemben amikor nem volt érzékeny a makkom. Szűz vagyok és így szorongok, szexuális életre alkalmatlan vagyok pedig már itt lenne az ideje 20-as éveim elején. Rövid fitymafék problémám van, de úgy gondolom ennek nem lehet köze az érzékeny makkhoz. Egy ismerősöm is él rendszeres szexuális életet rövid fitymafékkel. Babája is született. Neki egy aktus közben elszakadt a fék. Nekem is kellemetlen, hogy feszül, de annyira nem fáj, hogy ne mernék szexelni vele. Évek óta szorongok a problémával. Urulógussal megnézetem mostanában, de gondoltam előtte felteszem a kérdést hátha valaki tud valamit mondani, esetleg volt már neki ilyen. Enyhe fitymaszűkületem is lehet mert ha merev állapotban hátrahúzom, akkor gyűrű képződik és nehezebb visszatolni, de szerintem ez se szabad, hogy befolyásolja azt, hogy ennyire érzékeny legyen és száraz a makkom. Színével, szagával szerintem nincs probléma. Gennyesedést, stb. semmi ilyesmit nem veszek észre csak egyszerűen ha szabadon van a makk fáj, szúr. Alsónadrágban szabadon nem bírnám elviselni a surlódást. Aki tud kérem segítsen hozzászólásával, hogy végre teljes értékű emberként tudjam élni az életem. Köszönöm! Urulógus mindenképp lesz, de úgy gondolom az csak jobb mint rosszabb ha felkészültebb leszek a vizsgálatkor. Körülmetélést nem szeretnék, részlegeset sem. Félek, hogy az érzékenység továbbra is megmarad és akkor tönkre tenném az életem. A húr ha túl rövid, majd elszakad mint barátomnak. Emiatt se szeretnék kés alá feküdni. Mint írtam a makkom száraz is. Kicsit néha rászokott tapadni a fityma, de attól még teljesen hátra tudom húzni. Kicsit görbül a vége a rövid fitymafék miatt, de ez nem probléma mert teljesen kibújik a makkom a fityma alól.

2013. júl. 18. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
1 idő után megszokja a fedetlenséget. De te döntesz , nézz utána mindennek a neten és kérj tanácsot sokféle orvostól.
2013. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!