Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 16 evesen a fityma nem jon...

Ha 16 evesen a fityma nem jon fel a makkomrol akkor mar csak az orvosok segithetnek vagy van valamien hosszutavu gyogyitas?

Figyelt kérdés

#seemi
2013. júl. 18. 20:19
 1/10 A kérdező kommentje:
de amugy nincs vizelesi problemam sem,nem faj semmi csak nem tudom visszahuzni meg akkor sem ha lankadva van csak kb. félig...
2013. júl. 18. 20:33
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos csak orvos tud ezen segiteni.Jó esetben megúszod egy részleges metéléssel.Ne halogasd,még a szünetben meg legyen.A korod miatt még altatásban lesz .A szüleidet viszont be kell vonni,nélkülük nincs semmilyen bavatkozás .
2013. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mi az a metélés??
2013. júl. 18. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Levágják a makkodról a bőrt (fitymát).
2013. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én megoldottam, hogy minden nap fájdalmakkal kűzdve húzogattam, naponta többször mostam antibakteriális szappannal, kentem körömvirág krémmel. Így kb 1 hónap, talán picit több és rendbe jött. Viszont nagyon fájdalmas és fárasztó volt...

Persze orvoshoz jobb lenne fordulnod, mert lehet csak a szerencsén múlott, hogy rendbe jöttem, illetve nem lett valami komolyabb bajom belőle.

2013. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hany eves vagy?
2013. júl. 19. 20:06
 7/10 A kérdező kommentje:
es milyen antibakterialis szappan,hogyan kell hasznalni?
2013. júl. 19. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban házigyógymód ha otthon fürdéskor elkezded húzkodni a fitymád és pár hét alatt már érezni lehet hogy könnyebben és kevesebb fájdalommal,feszüléssel tudod hátrébb húzni a fitymát,és van még a fitymaplasztika ezzel a módszerrel a fitymán lazítanak,nem vágják azt le mint a metélésnél.Jobb tudnod sok orvos egyből metélni akar(mert azt a tb támogatja),ekkor megmondhatod te nem szeretnéd
2013. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik barátomnak 18 évesen írt fel a doki kenőcsöt és mondta, hogy húzogassa – 19 évesen már semmi baja nem volt. (Na, nem tartott a dolog egy évig azért...)


Szóval *nem*, 16 évesen még nem vagy elkésve, és *nem*, nem kell első bemondásra elfogadni hogy metélni kéne.

2013. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom az utolsonak...
2013. júl. 22. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!