Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a péniszemen egy piros...

Toma9973 kérdése:

Van a péniszemen egy piros kis pötty. Nem tudom mi lehet az?

Figyelt kérdés
A makkon van rajta és nem tudom mi lehet!Nemrég vettem észre fürdés közben.Kicsit meg vagyok ijedve légyszi segítsetek!Akinek már volt ilyen esete az biztos tud segíteni!
2013. júl. 18. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Megmart egy kígyó! Szólj gyorsan a barátnődnek mert ki kell szívnia a mérget.
2013. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bummer válasza:
Nem képzelem el, és nem érdekel a körítés, de nézesd meg, amúgy anyajegy is lehet.
2013. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1)sajnos nincs barátnőm és 14 éves vagyok

a másik meg az hogy ezzel lehet hogy nektek jó viccelődni de én komolyan veszem!úgyhogy kérlek ne legyetek komolytalanok mert ha egyszer nektek lesz véletlenül ilyen akkor ti sem azt várjátok majd hogy hülyeségnek vegyék ezt!kösz!

2013. júl. 18. 22:22
 4/7 Diarmand ***** válasza:

Ne sajnáld, hogy nincs barátnőd. Ne siesd el, 18 éves korod után bőven ráérsz becsajozni hosszútávon, ne aggódj.

Lehet, hogy csak túl hevesen ráncigáltad vagy nő a harmadik szemed, nem tudjuk. A legbiztosabb ha megkérded a szüleidet, ők tudni fogják hogy mi az vagy hogy vigyenek e dokihoz. Csak NE hallgasd el előlük.

2013. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kb 1 órája vettem észre de ők már ilyenkor aludni szoktak!és nem akartam őket felkelteni!de reggel mindenképpen szólok nekik!ha csak attól van hogy túl hevesen "ráncigáltam"akkor elmúlik orvos nélkül?(és kösz a normális választ!)
2013. júl. 18. 23:01
 6/7 Diarmand ***** válasza:

Persze hogy elmúlik ha attól van, ne aggódj :)

Velem is volt ilyen, sőt, volt hogy annyira hmm... foglalkoztattam magam, hogy elpattant egy ér és enyhén véreset pisiltem (csípett is veszettül) és az is elmúlt két nap alatt. Kitartó egy jószág a kuki :D

2013. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz!végre egy segítőkész ember!:)
2013. júl. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!