Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat a bal heregolyóm...

Miért fájhat a bal heregolyóm alja?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem, hogy fáj lent a heregolyó alja. Magától 1-2 belenyilalt elkezdtem masszírozni akkor kicsit fájt majd elmúlt. Ez egész nap kb. olyan 3* történt meg. Ja és mikor elkezd fájni akkor belenyilal-t a ködökömtöl egy pár centivel lejjebb és balra egy 3centivel kb.! Úgy emlékszem régebben is volt ilyen és elmúlt. Én felfázásra vagy húzódásra gyanakszom.

2013. júl. 19. 00:49
 1/6 A kérdező kommentje:
15/f
2013. júl. 19. 00:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz! Lehet, hogy semmi komoly, de az is lehet, hogy nagyobb baj lenne belőle, amit még meg tudnak gyógyítani. Az orvosnak ne szégyenlősködj, ha az tart vissza!
2013. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tart vissza, hogy nyaralni vagyunk és csak 1 hét múlva érünk vissza.
2013. júl. 19. 01:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor élvezd a nyaralást! Majd elmész dokihoz egy hét múlva. Ha viszont addig nem múlnak, vagy súlyosbodnak a tünetek, haza kéne menni idő előtt a körzetetekbe megnézetni.
2013. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most ültem a Wc-n és megint rám tört-ez. Ő ahogy most figyelmesebben megnéztem lehet nem is a heregolyóm fáj. Hanem a alhasam-ból nyilal a golyómba.
2013. júl. 19. 01:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lágyéksérved lesz.
2013. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!