Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen érzékeny a pénisze...

Miért ilyen érzékeny a péniszem? Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

kb 9 éves korom óta masztizok, ált. napi szinten, de kisebb koromba is pár naponta csináltam.. volt 1 időszak hogy naponta akár 5-6x is olyan 12 éves korom körül..

most vagyok 15, és ha egymás után 2x kiverem utána fáj egy ideig.. egy pár órát..

van, hogy ha reggel masztizok, és este is, másnap reggel ha próbálkozom már fáj az egész farkam, a makk nem..


ez igazából csak azért érdekel, mert még szűz vagyok, de ha szexuális életet is fogok élni, néha egymás után 2 menetet nyomunk, fájni fog-e, és mennyire normális hogy ennyire érzékeny..


haverjaim mondták, hogy ők egymás után akár 2-3x is eljátszák, néha napi 3x.. de nem értem, hogy ez nekik nem fáj? vagy csak nekem ilyen érzékeny?

és hogy lehet mindíg spermájuk, ha ilyen sűrűn csinálják..

---------

nem kell arra gondolni egyből hogy "huh milyen haverjaid vannak" mert ez nem mindenkire vonatkozi, csak 2-3 ember..


15 vok


2009. okt. 20. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az tök normális, ha fáj utána egy darabig.

Jó ha tudod, egy kiadós d***s után is érzékeny lesz, ha igazán beleadsz anyait-apait :))))

Persze ez egyénfüggő, de szerintem tuti a haverjaid is eltúlozzák a dolgokat, pedig hát ez nem verseny, hogy ki tud többet...

2009. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne verd annyit, és kész, ha meg vered akkor nem fáj az annyira....
2009. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hallod, én is 9 éves korom óta verem. most 13 vok, és a szüleim rájöttek, ezért most orvoshoz vittek. Heti 5-ször megyek másfél órára és a dokivak végig azt kell mesélnem miért teszem ezt! bár apám tegnap befenyegetett h. körül metéltet! mer beírtak a suliba h. a tesi öltözőbe kivertem! tiszta g**i volt minden!
2010. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gratulálok... nem akarok megsérteni senkit, de... ááh mind1
2010. febr. 13. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!