Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz önkielégítés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz önkielégítés után érzékeny a péniszem?

Figyelt kérdés
Miután elélveztem és tegyük fel utána menni kell valahova akkor nagyon viszket szúr és elég kellemetlen mindig igazítgatni.Mitől van? Már leborotváltam 1X akkor még jobban szúrt! Mitől van?
2010. jún. 11. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán le is kéne zuhanyozni utálna
2010. jún. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet de attól még kiváncsi vagyok hogy mitől iylen.:)
2010. jún. 11. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok: Gondolom mert vannak benne olyan valamik amik ezt keltik :D
2010. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat:D
2010. jún. 11. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem! Tudatlanok! Gondolj bele,szárazon ráncigálod szegényt,használj síkosítót vagy egy jobb minőségű testápoló is segíthet! Remélem tudttam segíteni!:) egy csaj
2010. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!