Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymszukulet vagy letapadas?

Fitymszukulet vagy letapadas?

Figyelt kérdés
szoval nem jon fel a fityma a makkomrol meg lankadt allapotban sem.mikor huzom fel akkor feljon de csakfelig. es azt nemtudom hogy mi de mokor felhuzom akkor a makkom szelen van valami kis dombszerusseg es az a borom alatt huzodik. mi a teendo? ha valakinek van mas otlete az orvoson kivul leirna? mert gondolom 100eve nem mentek az urologiara az emberek hanem valahogy csak megoldottak...
2013. júl. 19. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább szűkület. Nekem is volt évekkel ezelőtt letapadásom, és akkor semennyire sem tudtam hátrahúzni. A "domb" alatt a fityma alá szorult levegőre gondolsz? Ha igen, akkor még valószínűbb a szűkület.

Tudom, hogy orvos nélkül szeretnél eredményt, de ha később sem fog javulni a dolog, nemcsak a szűkület lesz a gondod, de akár be is gyulladhat, hiszen olyankor szinte lehetetlenné válik a péniszed rendszeres és megfelelő tisztán tartása.

2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
[link] igy nez ki..de ez nem az enyem :) felnott korban milyen fajdalmakkal jar? ha begyullad az nagyon faj? 16 evesen ellehet menni egyedul orvoshoz? elaltatnak vagy csak erestelenitot kapok? eloszor nagy feltem de most mar kezdek rajta gondolkodni hogy orvoshoz kellene mennem.
2013. júl. 19. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
de miért nem sajatod? nem másét vizsgája doki se
2013. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Halogathatod, de minek. Nekem ugyanez volt, 20 évesen vettem rá magam, hogy elmenjek orvoshoz. Semmi fizikai panaszt nem okozott, de lányoknál nem nagyon mertem próbálkozni miatta. Amúgy szerintem száz éve is ugyanúgy oldották meg, mint ma, nevesül körülmetéléssel, csak most nyilván sterilebb a dolog. Sokan mondják ezen az oldalon is, hogy az nem jó, meg így meg úgy, de én már annyira utáltam a fitymámat végül, hogy öröm volt megszabadulni tőle.
2013. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is metélés... probálkozhatsz tágítássla stb ha van türelmed, de minnél előbb annál jobb szerintem. A műtét az lehet nem a legjobb meg az utána lévő 2 3 hét de legalább 1 életre megoldódik a problémád. Keress fel 1 normális orvost aki szép egyenes vágást csinál , nem cikk-cakkosat és nem lesz gond. Az első hetek ember próbálóak főleg az éjszakák (az a legrosszab , volt hogy nem bírtam aludni) de jobb mint 1 használhatatlan pélóval élni. Gondold meg nézz utána , és keress 1 jó dokit.


Üdv : Karim

2013. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld meg otthon tágítani a fitymát,fürdéskor próbáld ha már merev a péniszed akkor a leghatásosabb hátrahúzkodnia fitymát rendszeresen mindig több percig és pár hét alatt érezni hogy hátrébb is megy a fityma és már nem is feszül,vagy menj el urologushoz,nem kell beutaló,csak időpontot kell kérni és ott meg van fityma plasztika amikor bemetszéssel lazítanak a fitymán,metélni csak súlyos esetben kell,de sok doki egyből ezt javasolja,ilyenkor mondhatod hogy a fitymád nem szeretnéd metéltetni.
2013. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mar par hete furdeskor huzogatom es hasznal is csak nekem a fitymam eleg hosszu es ha lelenne belole vagva kb. fel centi akkor fel is jonne sz.tem.mert eleg jol hatrajon csak akkor mar feszul es az nem engedi.de mar jobb mintt par hettel ezelott
2013. júl. 20. 13:12
 8/13 A kérdező kommentje:
a valaszokat kosonom szepen.
2013. júl. 20. 13:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, látatlanban senkinek a véleményére ne adj, főleg ne olyanokéra, akik akár saját más példáján keresztül próbálnak rábeszélni a metélésre! A másik ember nem te vagy, mindenki másként néz ki, mindenkinek másképp néz ki a szűkülete is, és ami az egyik embernél bevállt, nem biztos, hogy a másiknál is be fog. Szakavatott embernek mutasd csak meg a szűkületedet, vagy olyasvalakinek, akiben úgy érzed megbízhatsz, és nem befolyásol téged semerre, amerre te azt nem akarod!


A fitymaszűkület megoldásairól az alábbi topikban részletesebben olvashatsz, és aki ezeket leírta, benne megbízhatsz, sokaknak segített már!


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na ez durvább, mint nálam. Nálam elég bizarr dolog jött létre, mert felülnézetből tökéletesen lejön, de alulnézetből középen teljesen bele van ragadva semmit nem lehet kezdeni vele csak lehúzza.


De mivel félek az orvosoktól nem tudom mi lesz ebből. pláne odamennyi aztán a farkamatmutogatni... Férfi orvos kigúnyol, női orvos meg ha jobban néz ki akkor tartok tőle, ha hozzám nyúl akkor annak csúnya és megalázó vége lesz. Szóval nem tudom mi lesz majd ha lesz csajom megkérdezem tőle, hogy szerinte ez milyen... Az én korosztályomban már úgysincs olyan csaj aki ne látott volna legalább egyet élőben (22 vagyok)

2013. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!