Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan csökkenthetném a...

Hogyan csökkenthetném a testzsírszázalékomat?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nem vagyok kövér, de már egy jóideje edzek, és nem látszanak a kockáim...max edzés után nagyon kicsit...szeretném vlhogy csökkenteni a testzsírszázalékomat...vagy diétával, vagy vlmivel! Egyébként futok is, úszok is...nem mindig de ha van időm rá akkor sportolok...meg a napi 1 óra edzés hasazással súlyzózással meg van..már csak ezen kellene segíteni...

Előre is köszönöm mindenki segítségét!! :)



2013. júl. 25. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
testzsírszázalékcsökkentéses módszerrel
2013. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző egy igen okos hozzászóló volt :)

A hasazás nem csak felülés, lábemelés, prés, meg hasonlók, hanem sok és még több futás és bringázás. Illetve még kevesebb folyadék, ami nem egészséges, de ezt ugye hagyjuk ki... Az étrendeden változtass, hal-risz... Puffasztott hal, meg párolt rizs. (Vagy fordítva?)

Esetleg kipróbálhatsz pár zsírégető szert... Nekem az L-Karnitin alapú cuccok jöttek be leginkább :)

2013. aug. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. nak :D Milyen szerre gondolsz?
2013. aug. 1. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én őt használta, tökéletesen bevált.

2013. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!