Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet merevedési problém...

Mitől lehet merevedési problémám 28 évesen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
3. hónapja vagyunk együtt barátnőmmel, ez az első normális kapcsolatom, nagyon szerelmes vagyok. De nem áll fel, a lány pedig teljesen ki van éhezve, és már úgy érzi, hogy mint csaj be sem jön nekem. Ő 27 éves. Bezzeg itthon ki tudom verni, szexfilmre feláll, buszon mellém ül egy cicababa, akkor is érzek valamit, stb. De mikor mellettem fekszik a lány, akkor nem áll fel, vagy hamar lelankad. Mi lehet? Nagyon megijedtem, nem szeretném ha rámenne a kapcsolatunk!

2013. júl. 25. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a teljesitési akarat leblokkol.Utána meg az elején azon izgulsz,jaj most lesz e merevedésem.Biztosan nem lesz,amig ez a gátlás fel nem oldódik .Ne ugy álljatok neki,most aztán sexnek kell lenni.Biztosan az lesz belőle .

Hasonló helyzetben voltam

2013. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te is leírtad, hogy "saját kezűleg" ill. "nem kényszer alatt" működik a szerszám, ezért jó eséllyel semmilyen szervi probléma nincs (szerencsére).


Ami neked van 100%-ban lelki eredetű, ami a teljesítmény miatti szorongásból fakad. Ezt a görcsöt kell oldani, a hogyant rád bízom. Van akinek egy kis borocska, másnak a hosszú előjáték, míg megint másnak pszichológus segít. Viszont már ez is javíthat, hogy már tudod, nincs organikus elváltozás :)

2013. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon izgulsz,hogy mi lesz ha nem tudod kielégíteni.Vegyél Kamagrát.
2013. júl. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kardvirágillat válasza:
sziasztok én is azt akartam kérdezni,hogy az elsö pár alkalomra nem volna jobb valami féle gyógyszerel oldani a feszültséget itt gondolok Kamagra és társai.
2014. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na igen, valaki megírhatná.
2014. dec. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!