Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület kezelés...

Fityma szűkület kezelés otthon, lehetséges?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és enyhe fityma szűkületem van, szóval csak teljesen merev állapotban nem tudom lehúzni a péniszemről a fitymám. Létezik erre itthoni gyógymód, vagy tornáztatás? Mert elég ciki lenne szülővel az urológushoz menni :/

#fitymaszűkület #kezelés otthon
2013. júl. 31. 00:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérlek, ha lehet normálisak válaszoljanak, mert ez elég komoly dolog...
2013. júl. 31. 00:04
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
orvos, gyorsabban megvan, mint ez a kínlódás,
2013. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Egyet tudok mondani: minél hamarabb vagy túl rajta annál jobb. Inkább szakember csinálja, mint Te bármit is...
2013. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Csináld úgy, hogy ne neked legyen ciki, hanem a szülőknek. Nekik feladatuk lett volna ezt kisbaba korodban megvizsgálni, és megtenni a szükséges lépéseket. Ha nem tették, az nekik ciki. Vond őket felelősségre (azért kulturált módon), kérvényezd, hogy vigyenek orvoshoz, esetleg némi kártérítést is (14 évnyi kamattal). Ha humorosan csinálod, akkor ciki se lesz, a farkad is megjavul, és jó esetben még pénzed is lesz.
2013. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

húha, az első 3 válaszoló most hullarészegen ért a gépéhez, gratuálok a színvonalhoz. úgyis törlik a válaszaikat.

normális kérdésre lehetne normálisan válaszolni. remélem, az első 3 válaszoló is ilyen választ fog kapni, amikor egy problémájáról megkérdez valakit segítség reményében.

2013. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%
nekem is volt.. :D de már nincs. én se jártam orvoshoz, csak mindig kicsit lejebb huztam, még ha kicsit fájt is, és mára már tökély:)) 18/f
2013. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, h ha elmondom apukámnak, másként fog rám nézni
2013. júl. 31. 00:06
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Nekem működött:

Mikor lankadt, húzd hátra, ettől elkezd felállni. Hagyd, had dolgozzon. Ha túlzottan fájna a fitymád akkor húzd vissza, mielőtt urológia helyett a sürgősségin kötsz ki vérző szerszámmal... Ha kibírtad, míg teljesen felállt, tartsd "ébren" a farkad, míg elmúlik a fájdalom, vagy legalább enyhül.

2013. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
11esnek igaza van. de rásegíthetsz hidratáló krémmel, illetve fürdőkádban tusfürdővel! ha fél év alatt semmi eredmény, akkor az orvos marad
2013. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
50%
tusfürdő a legnagyobb hülyeség, de egyébként egyet értek az előttem szólóval.
2013. aug. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!