Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyszerre két műtét lehetséges?

N37|zeg kérdése:

Egyszerre két műtét lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszerre két műtét lehetséges-e? Úgy gondolom lágyéksérvem van, mert kipúposodik ott a heréim fölött a bőr nagyon erőltetés esetén és ma este már fájt is, illetve úgy vettem észre, hogy rövid a fitymafékem is, mert merev állapotban a fityma tövénél nehezen csúszik hátra a bőr. Mivel mindkettőt gondolom az urológián kezelik, így nem lehetne megoldani egy időben a két műtétet? Vagy legalábbis addig, amíg bent fekszem a sérv miatt?

2012. dec. 10. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem hinném, de ezt inkább az orvostól kérdezd meg!

Egyszerre két külön helyen mátétet végezni nagyon megnöveli az esetleges komplikációk lehetőségét.

2012. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Egy kicsit tartok tőle. Mármint a műtétektől :)
2012. dec. 11. 00:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A két műtétet semmi kép sem csinálják egy napon,főleg

nem egyidejűleg .A lágyéksév műtéttől meg abszolut nem kell félni,főleg ha laptoroszkópos eljárással lesz .Az egyszerűnek látszó fék elvágása több több fájdalommal ,kellemetlenséggel jár a műtét után .A lágyéksérv műtétből

előbb gyógyulsz,ha az ellőbb leirt eljárással műtenek,mint a fék elvágásából .Ha nem erős fizikai munkát végzel,5 nap után már kiírnak dolgozni is .

Nem mondanám ha velem nem igy lett volna .

2012. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti milyen kórházakban jártok, nálunk simán megcsinálják. Egy altatással a kettőt. Természetesen nem egyszerre hanem egymás után. Csak az orvosokon múlik!
2012. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 es Én is eltudok képzelni két belső műtétet egyszerre,bár az orvosok ilyet nem szívesen vállalnak be .

Nagy a kockázat .

Egy laptoroszkópos meg nem számit a kis műtétek közé,közel ,vagy még meg is haladja a 2 órát .

Elsőre való reagálásom orvosi körökből származik,a másodiknak meg részese voltam .

2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit,a költségeket meg el is kell számolni,a kórháznak .Ez egyátalán nem lenne gazdságos ,talán meg sem teheti .
2012. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnapra kaptam időpontot, majd mesélek, hogy mi volt, ha gondoljátok. :)
2012. dec. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!