Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elmegyek pisilni es ossze...

Elmegyek pisilni es ossze vissza spriccel. Akkor megy csak egyenesen ha a bort felhuzom. Miutan vegeztem neha kiraz a hideg furcsa erzes van a peniszemben. Szerintem baj van. Mibaj lehet?

Figyelt kérdés
Valami hihetetlen szar erzes neha:/

2013. aug. 1. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát, húzd hátra a fitymád célzás előtt!! ;-) Erre nagyon nincs más megoldás. Hacsak nem akarod megblankoltatni a nagyfőnököt...
2013. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes Stephen King-et olvasni: ő ugyanis már sokszor leirta, hogy: "Akárhogy is rázod, vered/ az utolsó csepp a nadrágodba csepeg" :)
2013. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hosszabb a fitymád és szét teriti .Ha szabaddá teszed a makkod elejét,akkor viszont spirálisan előre .

A makk belseje fordítja ilyenre,pontosan ezért .Azért,mert mi fiuk vagyunk,és állva pisilünk.A lányoké viszont alapból is szétszórt.Ezért ők ülve ,vagy guggolva tudnak .

2013. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es a masik mikor kiraz a hideg es szar erzes? Az mert van?
2013. aug. 1. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizelésnél húzd vissza a fitymádat, mert az szórja szét. Ahogy előttem is írták, a természet úgy tálalta ki a dolgot, hogy ha a makk szabadon van, akkor szép egyenes sugárban távozik a vizelet. Szóval húzd vissza, ha nem is teljesen, mert az felesleges, de kb. úgy félig.

Az, hogy néha kiráz a hideg, teljesen természetes reakció. Nem mindenkinél fordul elő, de azért nem túl ritka (pl. én is ilyen vagyok). Valószínűleg abból adódik, hogy egy viszonylag nagyobb mennyiségű testhőmérsékletű folyadék hirtelen távozik a szervezetből. A környéken lévő idegvégződések jelei alapján az agy azt hiheti, hogy hirtelen lecsökkent a test belső hőmérséklete, és ezért tapasztalod ezt. Esetleg az is közrejátszhat a dologban, hogy a húgyhólyagod hirtelen összehúzódik, ami a környező izmokat stimulálhatja. Valószínűleg ez az a furcsa érzés a péniszedben.

Szóval nyugi, minden rendben van. :)

19/F

2013. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Hali!


"Elmegyek pisilni es ossze vissza spriccel. Akkor megy csak egyenesen ha a bort felhuzom. Miutan vegeztem neha kiraz a hideg furcsa erzes van a peniszemben. Szerintem baj van. Mibaj lehet?


Valami hihetetlen szar erzes neha:/"

_ Sztem semmi újat nem mondtál, csupán felfedezted a spanyolviaszt. Örök igazság, hogyha csövelés előtt hátrahúzod a fitymádat, akkor az nem töri meg a célzás ívét, így nem spriccel szanaszét. Ha meg nem nyomod ki túl erősen a húgycsövön át a lötyögét, akkor az spricceléskor nem fog kettéágazni.

De mivel ez az ingerület, hogy te csövelsz az agyadból jön a gerincvelőn xtül a prosztatádba, így nem csoda, hogy amikor a vége felé, visszafojtod, majd esetleg megint engeded, megint visszafogod így párszor, visszafogáskor nem is csoda, ha "kiráz a hideg", mert a vizelet visszafogó ingerülete visszafut a gerincvelői idegpályákon át az agyba. Ez le7 xar érzés, de ez is edz téged, a prosztatádat és a gátizomzatot, éppen ezért ne úgy állj hozzá, hogy "ez 1 hi7etlenül xar érzés", hanem úgy, hogy ez egy "szükséges rossz", uis ha ezt a vizeletvisszafogást-szakaszos spricceltetést SZÁNDÉKOSAN csinálod, az segít7 a korai magömlés kezelésében, megelőzésében. (PISI ÁLLJ!-módszer)


Vagy ez a "furcsa érzés" ez vmi más akar lenni?


***

Egy életkort am. illene alapból megadni, sok esetben 1Ltalán nem lényegtelen infó... do.Ob


Üdv: EE

2013. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet húgyuti fertőzés is a hidegrázós érzés.egy sima vizelet vizsgálattal kideríthető.
2013. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!