Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az első szexuális aktus előtt...

Az első szexuális aktus előtt mennyire normális ez? 15/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap szerettük volna, hogy megtörténjen neki is és nekem is ez lett volna az első. Előtte pár percig "ujjaztam" és ő pedig "verte nekem", szóval csak kézzel. Rendesen állt. Azután szólt, hogy vegyem fel a gumit(ekkor nem történt semmi még), rendben felvettem és valamiért rögtön lelankadt. Próbáltam felállítani, de nem sikerült, végül neki sikerült felállítania, viszont láttam, hogy leesett a gumi. Még mielőtt felvettem volna már megadta magát... Ráraktam a gumit próbáltam megint felállítani, de egyszerűen nem sikerült. Úgy voltam vele, hogy inkább hagyom, ledobtam a gumit, "megujjaztam" neki már orgazmusa volt, aztán mikor elkezdte ismét verni nekem rögtön felállt és pár perc után "elmentem". Mitől lehetett ez, hogy PONT azelőtt mielőtt megtörtént volna 2x is lelankadt? Mi lehet rá a megoldás valaki segítsen sürgősen, legközelebb nem szeretném, hogy ez történjen. Korai magömlésem nincs, mivel szerencsére elég jól bírom szabályozni, hogy meddig ne menjek el. Olvastam már róla pár kérdést, ott azt írták, szex előtt kb. 20 perccel egy energiaital, írtak nem tudom már milyen márkájú viagrát valami zselés tabletta formájában, azt is hogy csak feküdjek a barátnőm mellett és a következő 4-5 alkalomig tartsam vissza magam, utána menni fog. Most mi lehet a hatásos?

2013. aug. 3. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak egyet tudok erre mondani.Miért erőlteted azt amire még nem vagy érett ??????Jönnek is a kudarcok egymás után,és ne az energia italtól várd a segítséget .Ha nincs

kellő sexuális vágyad.,érzékiséged azt hiszed hogy menni fog .Te csak testileg vagy nagy fiú,azt már nem is merem még írni,hogy felnőtt.Ezen a téren a kisfiuk kategóriájába tartozok .Te fizikálisan akarsz megfelelni annak,ami valójában az érzelmek váltanak ki .

Aztán sorban jönnek a felsülések ,ami valójában majd gondot is okoz a végén .

Nem ettől leszel nagyfiú ,ha erre gondolsz.

Más igyekszik ezt is emlékezetessé tenni ,és nem erőltetett módon megcsinálni .

DE te tudod.Mindenki a saját sorsának a kovácsa .

2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet valami, abban amit mondasz. De hogy lehetséges, hogy 15 évesen nem vagyok rá képes, mikor másnak akár 14 évesen is megy? Pedig elég érett vagyok. (Bár lehet, hogy közben mégsem, csak az agyi kapacitásom magas, ezért gondolom ezt..) Nem értem az egészet!
2013. aug. 3. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
itt gumi gond zavar téged szedjen tabit csaj és megoldva :D
2013. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen lehet, hogy a gumitól lankad le? :O
2013. aug. 3. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden ami kizökkent egy kicsit,okozhat ilyen problémát.Otthon gumival gyakorolj és nem lesz gond.Amúgy szerintem még fiatal vagy még egy kicsit,nem kell rohanni.
2013. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legközelebb add a csaj kezébe magad és húzza rád ő, közben te meg foglalkozz vele, hátha így állva maradszxd
2013. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a gumitól simán lehet. nekem is volt ilyen.
2013. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!