Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj bizonyos esetekben...

Miért fáj bizonyos esetekben maszturbálás után a maskkom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ritkán megyek wc-re, és napi kb 3liter vizet iszok. Nem is érzem az ingert sokszor, ha nem gondolok bele. Vagy csak enyhén. Ennek ellenére azért van minek kijönnie. Ilyen esetekben, ha maszturbálok, de nem voltam előtte wc-n , akkor utána wc-re kell mennem. És elkezd égni a makkom, piros foltok jelennek meg rajta. Ez körübelül fél óra alatt elmúlik, hamarabb ha hideg vizzel mosom. Csak addig nem fáj, amíg vizelek. És ilyenkor több alkalommal is meglátogatom a wc-t, mindig jön még 1 kicsi. Bár nem tudom, ez a erős vizelési inger honnan jön. Lehet csak a fájdalom elkerülése véget csinálja az agyam. Még kiegészíteném azzal, hogy csavarodott a péniszem. Illetve ha többször 3-4x élvezek el egy nap alatt, akkor utána enyhén fáj a péniszem és a köldök között, most behatárolni nem tudom jobban.
2013. aug. 8. 01:16
 1/5 anonim válasza:
Minimalizáld a maszturbációóók számát, recskamester.
2013. aug. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fő probléma minden esetben fennáll, mikor nem megyek el WC-re előtte. Akármennyi idő telt 2 maszturbáció között.
2013. aug. 8. 02:27
 3/5 anonim ***** válasza:
azért, mert borzalmasan túlzásba viszed. Szerintem elég lenne max napi egy. És az természetes, hogy nem kell vizelni ma. után. Nekem sem kell utána min. 2 óráig.
2013. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont hogy kell utána, és akkor is jelentkezik ha előtte 3 napig nem csináltam, és csak 1x csinálom. A fő problémám még mindig a vizelés előtti maszturbációból származó fájdalom. És ezt nem befolyásolja az önkielégítések száma. A többszörös maszturbáció ritka nálam, ahogy írtam az csak kiegészités.
2013. aug. 9. 18:00
 5/5 túramotoros válasza:
Nem mondom el senkinek mert nagy titok,de én naponta kétszer masztizok,ami alapjába véve jó dolog,főleg hogy a legjobb nőkre gondolok.Ha nem lesz tőle genitális herpeszem,Sheron Sztonnal gumi nélkül megteszem.Mindenféle Klaudia Schifferek gyertek csak azt hiszitek hogy spriccelek.Ó,ó,ó Britni Spirs mutasd ahogy szívni birsz!-Hallgassd a Fürgerókalábak zenekart és hokizz :)
2013. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!