Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus maszturbációtól...

Krónikus maszturbációtól tényleg kopaszodhat az ember fiatal korban?

Figyelt kérdés

#maszturbálás #kopaszodás #androgén #dihidrotesztoszteron #tesztroszteron
2013. aug. 6. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem,inkább a csuklód kopik ki .A felkar viszont izmosodik .
2013. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez butaság. 21 vagyok és vagy tízezer alkalommal vertem már ki többször órákon át csináltam. És olyan a hajam, hogy még mindig beletörik a rosszabb minőségű fésű.
2013. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
A krónikus maszturbáció olyan, hogy hónapokig vered egyfolytában? Hát annak még súlyosabb következményei is lehetnek, de nem akarlak ijesztgetni.
2013. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Igen, és agyfaszt is lehet tőle kapni!
2013. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

max ha közben a hajad tépegeted


a kopaszodás ellen a kiherélés segít csak, de az is csak serdülőkor előtt elvégezve

2013. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Tévhit! Ez csak egy olyan baromság, amit anno a szülők találtak ki, hogy a gyereket leszoktassák egy-egy rossz beidegződésről/viselkedésről... ellenpélda jut csak most eszembe: amikor a szülők azt mondják a gyereknek, hogy egyen sok répát, mert attól tanul meg fütyülni.


Engem rettenetesen felidegesítenek az ilyen húzások a szülők részéről. Normálisan kellene megbeszélni a gyerekkel, ha valamit nem szabad csinálni. Na, de elkanyarodtam a témától, bocsi. :)

2013. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Tehát akkor teljesen mindegy, hogy hányszor ejakulálok (legyen az maszturbáció vagy rendes szexuális aktus), ettől nem fog több dihidrotesztoszteron képződni?


2-es válaszoló: 21 évesen még nekem is volt. Majd 25-30 évesen nézd meg. A másik meg, hogy az androgén, dihidrotesztoszteronos kopaszodás csak azokra az emberekre van hatással, akiknek van a szervezetükben valamilyen alfa5 amiláz enzim (vagy hasonló a neve). És a fejtetőn kopaszodik. Tehát a fülek melletti és a tarkón lévő hajra nincs hatással. Az nekem is dús.

2013. aug. 8. 01:34
 8/28 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tévhit....

Sokan mondják hogy az egyház találta ki meg bla-bla....

Az a helyzet hogy maszturbáláskor a tesztoszteronod "átalakul"l DHT-á (ez az anyag felelős a férfias kopaszodásért), a DHT hozzákapcsolódik a receptorokhoz amikhez egyébként a tesztoszteronnak kéne, jócskán csökken a tesztoszteron szinted, pl a testépítők ezért csinálják ritkán, mert alacsony tesztoszteron szinttel lassabban épül az izom, meg fáradtabb levertebb vagy....


Most lehet jönni hogy "de hát én napi 10X verem mégsem kopaszodom" csak az a helyzet hogy nem mindenkinek reagál ugyan olyan mértékben a hormonra a hajhagymára....


Egyébként a prosztatádra is rossz hatással van de ebbe most nem megyek bele, ha érdekel sok infó van róla a netten(bár nagyon sok hülyeség is)

2013. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"Az a helyzet hogy maszturbáláskor a tesztoszteronod "átalakul"l DHT-á (ez az anyag felelős a férfias kopaszodásért), a DHT hozzákapcsolódik a receptorokhoz amikhez egyébként a tesztoszteronnak kéne, jócskán csökken a tesztoszteron szinted, pl a testépítők ezért csinálják ritkán, mert alacsony tesztoszteron szinttel lassabban épül az izom, meg fáradtabb levertebb vagy...."


Ez nettó hü..lyeség. Ennyi erővel a szextől is hullana a hajad, biológiailag semmi különbség nincs a kettő módszer között.

2013. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
A szextől is hullhat, de ritka az az ember, aki napi rendszerességgel legalább 5 alkalommal megdugja otthon az asszonyt vagy a barátnőt. Időnként (mézeshetek, nyaralás) előfordul, de a munka meg a többi mellett már jó, ha napi 1-re esetleg 2-re van idejük a pároknak. De előfordul, hogy napok is kimaradnak.
2013. aug. 19. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!