Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon büdös a spermám, miért?

Nagyon büdös a spermám, miért?

Figyelt kérdés
Dohányzok és eléggé egészségtelenül étkezem. De csak mostanában kezdett el büdös lenni. 1 évvel ezelőtt voltam utoljára lánnyal együtt. Vagy a fertőzést nem csak a párodtól lehet elkapni? Ha az étrenden változtatok, leteszem a cigarettát és még mindig ugyan olyan akkor milyen típusú fertőzés lehet? Veszélyes? 16/F

2013. aug. 10. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A dohány eléggé veszélyes, és káros a szervezetre nézve. Gondolom tisztában vagy azokkal, amiket okozhat. Nem akarlak felvilágosítani a cigizés veszélyeiről, de rengeteg veszélyes vegyületet halmoznak fel a szervezetben. A nikotin főleg a vegetatív idegrendszert befolyásolja legjobban. A rákkeltő hatása elhanyagolható a kátrányszármazékok mellett. Emellett számos vérnyomásemelkedéssel kifejezhető betegségeket okozhat.

Anno (14-16) én is dohányoztam két évig, és rá kellett jönnöm, hogy nagyon káros hatással van rám. A tüdőmet szétcseszte, a vérnyomásom az egekben (210/80) gyógyszerek nélkül. A tüdőm részén fájdalmat érzek, és ebből tüdőszűrés lesz szerintem.

Állj le a cigivel, és a szar kajával. Sportolj többet. El fog múlni pár hónap alatt a panaszod szerintem. Majd egy fél év múlva már csak analitikailag lesz kimutatható :D Tapasztalat xd


17f

2013. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A spermád biztosan nem büdös. Ellenben az ondód lehet hogy az. Lehet a dohányzástól és lehet a helytelen táplálkozástól is. Lehet hogy a két dolog nem függ össze, de valóban ahogyan az előző hozzászóló írta, a dohányzás rendkívül káros mindenféle okból a szervezetedre. Először ezt kéne rendbe tenni, utána lehet foglalkozni az ondód szagával. Biztosat persze csak orvos tud mondani, valószínűleg prosztataproblémából is eredhet bűzös ondó, de ezt mi nem tudjuk innen eldönteni, még kép alapján sem. De ha más tüneted nincs (vér, láz, fájdalom stb.) akkor életmód probléma lesz.
2013. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi egyéb tünetem sincs, makk egészséges vagyok. Ezzel egy kicsit megkönnyebbültem hogy életmód probléma áll a háttérben és nem kell orvosi beavatkozás (egyelőre). Változtatok mindenen és remélem hogy majd a csaj le is tudja nyelni hányás nélkül.
2013. aug. 10. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy utána olvastam,a szaga jellegtelen,íze nagyban függ a bevitt ételektől .A bevitt anyagokat a szervezet feldolgozza,juttatja el a test minden részébe .Ha egyszer

azt írják ,hogy a nikotin káros a spermiumokra,akkor miért ne lenne befolyása a szagára is .A véráram a tüdőből a hereékbe is eljut .Fogadd meg az előttem írók tanácsait

2013. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sárgaság? Jó isten! Degogy kap sárgaságot a barátnője egy kis benyelt ondódól :D Ha annyira káros lenne, akkor a spermák is kipusztultak volna belőle... Egy jó mikroszkópot ajánlok a figyelmedbe :D első voltam
2013. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, a cigit félre raktam egy időre, és milyen ételek büdösíthetik az ondót? Mert csak annyit találtam a neten hogy ananásztól édesebb lesz, de nem tudom hogy az a szagára is hatni fog
2013. aug. 11. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:

A sok zöldségtől és a fehér húsoktól sokkal jobb az íze, mintha disznót és marhát ennél. Az alkohol is rontja.

Ezt nem találtad meg? :)


Gondolom a szaga is jobb lesz tőle :)

2013. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oszt akkor mi van h büdös a geclje he? szopiljad ki neki oszt nem lesz büdös geclje
2019. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!