Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs spermám?

Miért nincs spermám?

Figyelt kérdés
Már 12 éves vagyok,de amikor maszturbálok,bizsereg,meg minden,de nem jön semmi :/ Miért van ez?

2013. júl. 30. 15:57
 1/8 i hate this world válasza:
35%
mert 12 vagy.. menj vissza legozni.
2013. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
attól még van :)
2013. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért? Szükséged van rá?
2013. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nincs ,mert még a heréid ilyet nem termelnek .

A többi amit irtál valóban így van,a kellemes érzések ettől még jönnek . Még a prosztatád sem termel,de ez a jó érzést már adja neked .

2013. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mert még kicsi vagy

de érzés jó, orgazmusod van, lüktet a farkad, nem?

mert az orgazmus a lényeg, ahhoz meg nem kell sperma

legalább nem kell törölgetni a cuccot

2013. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trollpapa válasza:
0%
nem tom mér nem jön neked nekem már 10 évesen is volt sperma igaz kevés de volt.de látom sok az okos.már általában 11 évesen kezdi termelni az ondósejteket a here HA TUDNÁTOK B*ZMEG
2013. aug. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 netudmeg1997 válasza:

badmeg te mit akarsz 12évesen???

persze h nincsen még ondod majd lesz késöbb de a orgazmus az jo nekem nem tom hogy de 6éves korom otta élvezem a maszturbálást elég fucsa de ez van egyszer ki probáldtam azt azota élvezem de amugy 13éves korom ota van nekem majd neked is megjön nyugi adig csak élvezdki mig nicnsen nem jo ha van mert csak abaj van vele adig dugj amig nincsen utána csak ovszerel! :DDD

2014. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!