Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fanszőrzet hullása? 14 évesen?...

Fanszőrzet hullása? 14 évesen?! :O

Figyelt kérdés

Még csak 14 vagyok, elég koránérő típus, már teljesen kinőtt a fanszörzetem, a hasam is szőrös a köldököm alatt egy csíkban, a hónaljam is teljesen szőrös már ( az borotválom is) ,arcszőrzetről nem is beszélve.

Azt vettem észre már egy ideje, hogy iszonyatosan hullik a fanszőrzetem... elmegyek fürdeni, és mire kiszállok a kádból az tele van szőrszálakkal, mikor leveszem az alsógatyámaat az is, ha elmegyek valahol pisilni, a piszoárban is maradnak szőrszálak

Normális ez? mindig így lesz ? esetleg lehet tenni valamit ezellen?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. aug. 13. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

a hajad is hullik?

pasi vagy ugye?

2013. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

1 es,figyeltél ,vagy csak írtál valamit.

A lányoknak nem gatyája van,ő meg azt veti le. :-))

Mindenkinek hullik ez bizonyos mértékben .Aztán a szőrtüszőkből nő az új szőrszál .Nálad meg valószinű az első szőrzet cserélődik is le .Ez igy normális .

2013. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen, fiú vagyok:D

a hajam nem hullik, ezt bele akartam írni a kerdesbe, de véletlenül kifelejtettem:)

2es: remélem igazad van, köszönöm a válaszod :)

2013. aug. 13. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyird le.egy ideig legyen rövid v.teljesen szörtelen
2013. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Telejesen ne hogy leborotváld,ha zavar hogy sok a szőr,akkor ollóval rövidre lehet vágni,nem tudom mit jelent nálad az hogy sok szőr hullik,mi az a sok szőr,mert az a helyzet hogy mindenkinek hullik a szőrzeted,ha beszappanozod magad,na ez undorító lesz,de sok helyen láttam hogy a szőrők bele vannak a szappanba ragadva.
2013. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó: leírtam,a kis betűs részben, hogy nekem mennyire hullik
2013. aug. 15. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam,de mindenkinek más jelent,más mennyiséget hogy tele van a kád a szőrzetemmel,meg a mozsdó.Van hogy sokall többnek látszik a szőr hullása mint amenyi valójában hullik.De valóban előfordulhat,nem tudom hogy mennyire is vastagszárúak a szőreid,,vagy még pihésebb jellegűek,vékonyabbak mert előfordulhat valóban hogy majd most alakul ki a végleges,már vastagabb szőrzeted.
2013. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem, az már kialakult egy ideje (kb egy éve már teljes nagysagaban megvan ez egész) és vastag, erős szálú szorszalak, ráadásul nagyon dús is az egész szőrzet... privátban tudok küldeni linket, ahol még lehet nézni képen, ha valakit érdekel, és úgy könnyebben válaszolna, elmodana véleményét :)
2013. aug. 17. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Linket szerintem ne küldjél senkinek.

Lehet hogy egy orvost érdemes lenne megkérdezned róla,nyugodtan elmehetsz egyedül is orvoshoz hogy kikérd az ő véleményét.

2013. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de ezzel milyen orvoshoz menjek?
2013. aug. 20. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!