Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőr alatti növedék? Többi lent.

Bőr alatti növedék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv, na az a lényeg, hogy pár napja egy növedékre lettem figyelmes a herezacskómban, kb ilyen 1,5cm- átmérőjű. Na hát akkor nyomás az orvoshoz, felírt rá ilyen antibiotikumos krémet. Elkezdtem kenni vele, 3. napra ez a valami kifordult vagy nem tudom mert, felnyílt és a hús vagy nem tudom mi kilóg belőle, ha meghúzom nagyon fáj, és vérzik, na ez most mi meg mitől van. Meg halálos?

#bőr #növedék
2013. aug. 14. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2013. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletre legalább
2013. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
orvos!!!
2013. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kelés lehetett.A doki érlelő kenőcsöt irt rá.

Ahogy beérett,ki is fakadt.Most ki kellene nyomni,mint egy pattanást,aztán fertőtleniteni .Ha komolynak itéled meg ,sebészet.

2013. aug. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam "Privát" bőrgyógyásznál kaptam egy másik kenőcsöt, egy olyan tablettát amit úgy kell szedni, hogy 3 van benne 3 napon keresztül minden nap 1 et, utána 1 hét szünet, utána megint ez, megint szünet, és megint ez. És még egy 30 darabos másik gyógyszert amiből 5 dobozzal kellett venni és 5 hónapig kell szedni, a végeredmény elvileg az lesz, hogy kiöli belőlem ezt a baktériumot, és minden ilyen gyulladásos dolgot pl: pattanás, kelés, stb elmúlik, és többet nem újul ki.
2013. aug. 15. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó!
2013. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt egy kis idő, és még azóta is kb semmit nem javult, még mindig érezni, hogy ott vannak ilyen kis növedékek a bőr alatt... bár van amelyik kissebb lett,de van amelyik azóta kétszer nagyobb lett... Magyarul semmit nem ért egyik gyógyszer kenőcs stb... Most mit csináljak?
2013. szept. 7. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!