Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A himvesszőm tövénél észrevett...

A himvesszőm tövénél észrevettem egy pici gombostű fej nagyságú csomót, nem tudom kitapintani, hogy min, de mintha valamin rajta/mellete lenne, ér, ideg, húgycső, öndó vzeték -en nem tudom min?

Figyelt kérdés

Nem fáj és nem érzek semmit,pl vizeléskor sem,minden a megszokott!

Ez valami daganat,vagy valami megnagyobbodás esetleg másoknál is van ez?

Tudom igy láthatlanból nem lehet megállapitani,h mi lehet ez de ha valaki tud valamit kérem segitsen!


2013. aug. 15. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőr felszínétől kb milyen mélységben van?
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A csomó egészen a herezacskó felső részében de a himvessző tövénél/kezdeténél,mélyen van,egy újjal tudom csak kitapintani,nem a bőrön!
2013. aug. 15. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajna. A bőrben szokott lenni zsírmirigy, de ezek szerint ez nem az. Szerintem nézesd meg dokival.
2013. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Találtam még kettő ilyen csomót,három van kb. 1cm távolságra egymástól az utolsó nagyon a himvessző tövénél van alig lehet kitapintani!

Kezdek pánikolni!

2013. aug. 16. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem menj el urológushoz, ő biztosat tud mondani. Sokan ódzkodnak ettől, de igazából én még csak jófej dokival találkoztam. Ne gondold kínosnak, mert naponta látnak több péniszt.

-Ha semmi különös, akkor legalább biztos forrásból tudod meg, és annál megnyugtatóbb

-Ha pedig valami különös, úgyis csak ő segíthet.

2013. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!