Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak G-pontja: Hogyan...

Férfiak G-pontja: Hogyan érhető el? Mikor tudom, hogy elértem? Egészségtelen-e nyálas kézzel benyúlni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Keress képet az alábbira: "male g spot".


Prosztata masszázs a folyamat neve, erre is keress rá bátran.


A nyál igazából kevés oda, rendes síkosítót kíván a dolog, de megéri, mert fergeteges élmény, szerencsére feleségem is vevő az ilyenre... :D

2013. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

A prosztata masszás természetes,és normális dolog is a heteró pároknál .De nagyon kevés nő szereti ezt csinálnia párjának .Ennek is megvannak az előirásai,mondnám tanulni is kell. Lehet erről bőven olvasni a ."Nemi öröm " c.könyvben .A férfiak G pontja valóban a prosztatájuk .

Ez csak végbélen keresztül tapintható ki.A nyálas ujj ,még mindig jobb mint a semmi .Nagyon fontos itt a sikositó szer használata !!

2013. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, próbáltam, már teljesen benne volt az ujjam, de nem sokat éreztem, csak egy fél óra múlva. De nem volt olyan "kirobbanó" érzés, mint amit olvastam.
2013. aug. 19. 18:17
 4/11 Salx Narval ***** válasza:
19%
Hát, férfija válogatja, az én seggembe biztosan nem turkálna senki, mert úgy pofon vágnám, hogy lefordulna az ágyról. Nem mindenki szeretkezik állatok módjára.
2013. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

4 es nem azt kérdezték te igényled ez ezt a dolgot .

Ez a te magán véleményed.vannak akik igénylik ezt is .

Ha neked ez nem jön be,attól még másnak bejöhet .

2013. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A fertőzésveszélyről tudtok valamit? Mennyire könnyen vagy nehezen lehet fertőzést elkapni így?
2013. aug. 20. 00:17
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A hygéniára vonatkozó szabályokat be kell tartani,igy minimálisra lehet csökkenteni bármilyen fertőzést is .

Kizárni sehol nem lehet .

2013. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Saját kezüleg ez nehezen valósítható meg .Csak valami erre alkalmatos kellékkel .
2013. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Töretlenül állítom, hogy a férfi G pontját nem a seggében turkálva kell keresni, hanem a konyhában finom ételek elkészítésével.
2013. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha tiszta dologgal piszkálgatod magad és nincs sehol sincs nyílt seb, akkor nem kell fertőzéstől tartani.
2013. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!