Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire egészségtelen, ha...

Mennyire egészségtelen, ha nyáron a farmer alá nem veszek alsóneműt? Sokkal kényelmesebben érzem magam így, de ha egészségtelen, akkor felhagyok ezzel a szenvedéllyel

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a probléma vele, hogy a farmert gondolom, nem mosod naponta. Az alsóneműt azért találták ki, mert azt naponta tudod cserélni.

Ha minden nap kimosod a farmert, akkor nincs gond, de ha többször is felveszed, akkor inkább hordj alsóneműt.

2012. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2012. ápr. 28. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

hordhatod alsó nélkül, de akkor sokkal többször kell kimosnod

plusz vigyázz a zipzárral

2012. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én farmer nadrágot ha fel veszek akár hosszú akár rövid, én fel nem veszek a farmer nadrág alá boxer csak úgy simán, alapból bő fazonú farmer nadrágokat hordok, valahogy én tuti nem bírnám azt hogy egy alsogatya vagy bármi legyen a farmer alatt, kb olyan mindha 2 alsó lenne, igen azért higiénia miatt jó oda figyelni, belül a farmerar közvetlen érintkezik a péniszel plusz a fenék, a vizelet csep az így is úgyis közvetlen a farmerra megy rá, az ellen így az ember nem sok minden tud tenni, tehát bárki bármit mond alsó nélkül sokkal jobb a farmer.
2022. okt. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!