Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sikerült elélveznem orgazmus...

Sikerült elélveznem orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrég sikerült ezt megcsinálnom. Tehát kijött a sperma de az orgazmus mgé nem volt meg, hanem még utána folytattam tovább a maszturbálást..


Azóta sem sikerült ezt megcsinálni, ez ilyen ritkán sikerülhet?


17/F


2013. aug. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ejakuláltál, így van. Az ejakulátum kijött, de nem volt mellé az intenzív érzés. Valószínűleg azért, mert pont nem akkor és nem úgy csináltál, hogy összejöjjön a kettő.

A párommal is fordult már elő, hogy próbálta visszatartani, hogy nekem is jó legyen, ne csússzon el korábban, ezáltal az kerekedett belőle, hogy elfolyt ugyan, de az intenzív érzés nem járt mellé. És utána bennem maradt és folytattuk tovább.

Előfordul az ilyen mással is.:)

2013. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáltam több helyen is utánaolvasni.De mindegyik helyen az olvasható,egyik a másik nélkül nem következik be .

Akkor te még csak a csúcs közelében jártál .

2013. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt orgazmus, akkor nem élveztél el csak ejakuláltál.


Lehetséges az ilyesmi, de minek?

Az ejakuláció nélküli orgazmusnak több értelme van.

2013. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!