Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami különbség az...

Van valami különbség az éjszakai magömlés és az orgazmus szándékos előidézése között? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még nem maszturbáltam, de éjszakai magömlésem volt már elég sok, ezek rendszerint úgy zajlanak le, hogy a kilövellés előtt felébredek, és érzem, ahogy végbemegy az ejakuláció, nem érzek semmi különös, különleges dolgot közben. Maga a kérdés ehhez kapcsolódna, hogy ha maszturbálok, akkor végbemegy az orgazmus, ez már teljesen más, mint amikor éjszaka felébredek a magömlésre? Remélem értitek. :)

2013. aug. 12. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Értem mit szeretnél kihámozni.Igen ugyan ugy végbe megy

kellemesebbnek fogod érezni

2013. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy teljesen más-e az éjszakai spontán magömlés, meg a magömlés maszturbáláskor?

Abszolúte más!

Amikor maszturbálás közben jutsz el a csúcsra, az annyira gyönyör, hogy rángatózol és nyögsz közben, holott csendben szeretnél maradni. Elsőprő, fergeteges érzés...

2013. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Másodiknak és elsőnek is köszi szépen. :)
2013. aug. 15. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Hazudtak. Az éjszakai jobb.
2015. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a kettő ugyanaz.
2015. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lényegében persze.
2015. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
miért nem próbálod ki?
2015. ápr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen értem mire akarsz kilyukadni. Én úgy gondolom az éjszakai magömlés ha felébredsz előtte egy kellemes érzés. Ha magadnak csinálod szándékosan az egy intenzívebb és mélyebb érzés. Maga amit átélsz az persze hasonló, de ha szándékosan idézed elő az sokkal de sokkal jobb :)
2015. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!