Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet ez here-viszér?

Lehet ez here-viszér?

Figyelt kérdés
Elég vékony a herezacskóm, és a bal herém felett ilyen kis puha,csomószerűséget érzek....illetve az erek is kicsit vasatagak,nem fáj,nem is érzékeny, szabad szemmel nem is észrevehető,spermám is rendesen jön.16/f

2013. aug. 21. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 éves korom óta ott van,nagyon paráztam,hogy hererák,vagy ilyesmi,de lusta voltam megnézetni.Most 18 vagyok és semmi bajom,soha nem is fájt,spermám is van minden.Pedig még mindig ott van.Lehet,hogy csak egy ártatlan nyirokcsomó.Ha nem fáj,sztem felesleges paráznod,de azért nézesd meg.
2013. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyesmivel, nem szívesen fordulok orvoshoz...míg nem fáj, és rendesen is jön a spermám,gond nemlehet remélem.:) De azért köszi a választ!
2013. aug. 21. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért én megnézetném,vagy legalább a szülőket megkérdezném.

Nincs mit amúgy :)

2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol csak be kell csatlakozni az ondó vezetéknek is .

A herékbe erek is vezetnek ,meg onnan ki is .Mit akartok ezen látni szabad szemmel .Az urológus is ultrahang vizsgálatra küld ha látni akar valamit .

2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
láttam egy képet here-vszérről ahol már a herezacskó falán is kidudorodnak az erek....
2013. aug. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!