Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszér műtétre mennyi hálapénz...

Viszér műtétre mennyi hálapénzt szoknak adni a dokinak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, az biztos.
2010. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1 mrd


hülye kérdés nem?

egyébként pedig miért korrumpálod az orvost?

máskülönben nem végez jó munkát?

2010. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát én sem biztos, hogy adok neki, csak az a baj hogy annyira hozzá vannak szoktatva az orvosok ahhoz hogy az emberek dugják őket pénzel, hogy ez már szinte ciki ha valaki nem ad neki. Sajnos.
2010. okt. 6. 08:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnék, mert nincs miből. Ezért ezen nem is kell gondolkoznom orvosi ügyekben. Régen is így volt, a feleségem kórházi ellátása is olyan volt. Sajnos. :(
2010. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha adsz, előre adj! Utólag már tökmindegy. Ha érted, mire célzok.
2010. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Semennyit, hiszen az a dolga. Nekem sem ad senki hálapénz az elvégzett munkám után.
2010. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előzőre: Kis naív...
2010. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tökéletesen meggyőztetek a válaszomban, most már biztos hogy nem fogok adni neki! Köszi a válaszokat!
2010. okt. 12. 22:10
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Meggyőztek? Mivel? Én csak egy érvet látok itt, hogy "ez a dolga". Csak sajnos a valóság nem egészen ez. 10-ből 8 esetben tapasztaltam, hogy "hálapénz" (már a név is megtévesztő) nélkül kevésbé figyelnek oda. És sok orvos bizony nem csak hagyja, hogy korrumpálják, hanem el is várja! Mivel hogy nem elégedettek a fizetésükkel, és úgy vannak vele, hogy nem azért lettek orvosok, hogy alacsony bérekkel beérjék. És ez valószínűleg addig így lesz, amíg nem leszen itt normális fizetések. (Lehet leszavazni, kedves harcias orvostanhallgatók...)
2010. okt. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megvolt a műtét! És nem lett adva pénz az orvosnak! Igaz mielőtt haza egedet a kórházból megjegyezte, hogy nem kell ám sántikálni, de azon kívül teljesen normálisan viselkedett így is.
2010. okt. 15. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!