Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy 14 éves öcsém és...

Van egy 14 éves öcsém és egyszer véletlen rányitottam miközben verte. Csak úgy verte hogy nem húzta fel bár nem tudom úgy hogyan lehet bár azt mondta attól folyt ki neki de csak folyt. Ebből neki később lehet e problémája baja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
mit nem huzott fel? a bőrt? A másik ha valakire rányitsz nem állsuz meg és nézed hogy hoyg csinálja hanem a követjkező pillanatban vissza is csukod az ajtót. Szóval nekem sántit a sztorid.
2013. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra most csak a kérdésed a fontos .Nem kell ahhoz felhúzni,hogy el is élvezzen .Ebből gond nem lehet,de egyébként teljesen hátra tudja húzni ? Ez itt a nagy kérdés .Sokan azért masztiznak így ,mert nem tudják merev

állapotba hátra húzni a bőrt .

2013. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
batya vagy vagy a nővére?
2013. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!