Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfi nemiszerv hosszúsága...

A férfi nemiszerv hosszúsága 14,5 éves korban már teljesen kifejlett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 09:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem,az átlag egyébként 13-15 cm,ne aggodj,egyébként az emberek magasságával is sokszor összefügg.Ha te kisebb növésű vagy akkor áltlában a cerka is,de ezzel nem is kell ilyen korban foglalkozni és aggódni.Az a baj hogy a fiúk szeretnek össze-vissza kamuzni a méretekkel,de ne higy nekik,általában ennyi idősen nem nagy még.
2010. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
kb.21 éves korral fejlődik ki,de van hogy valakinek már 15 évesen leáll a növekedése vagy korábban,de ne ijedj meg.
2010. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Core Eden válasza:
Hát kedves kollégák... 20 éves vagyok és nekem 21 cm, és őszintén szólva a vastagságát még sose mértem... a csajok oda vannak érte.... egészen amíg el nem jutunk a lényegre törő részekig... aztán ha csak egy picit nem figyelek már jön is h vatosan meg h fáj meg ilyenek..:/ szal elhihetitek sokszor már imádkozok h bár csak átlag méretű lenne...:S nem a legjobb... tehát örüljetek az átlagnak sokkal jobb... nem a méret a lényeg...;) hidjétek el... tapasztalatból mondom... :)
2012. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!