Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véletlenül tökön rúgtam a...

Véletlenül tökön rúgtam a barátomat és azóta nem áll fel neki, mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Fenékbe akartam rúgni a barátomat és véletlenül kicsit lejjebb sikerült, így hátulról tökön találtam. Azóta képtelen velem szexelni, mert nem áll fel neki, hiába izgatom. Hangsúlyozom, VÉLETLEN volt. Légyszi segítsetek, kétségbe vagyok esve, remélem nem okoztam neki komoly sérülést, mert mindkét golyóját eltaláltam. (17/L)

#véletlen #tökön rúgtam
2013. aug. 24. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mikor történt a dolog. Mert engem évekkel ezelőtt tökön csaptak egy labdával, és emlékszem nekem sem állt fel utána egy jó ideig, és még a pisilés is nagy fájdalommal járt. De 1-2 napon belül helyreállt minden.
2013. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hete történt, már nem fáj neki amúgy. Csak a szexhez nincs kedve, remélem csak lelki eredetű és átmeneti a dolog. Azt se tudom milyen orvoshoz lehet ezzel menni...
2013. aug. 24. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
továbbra is az a véleményem, hiába törölteted, hogy normális, ha ilyen libára nem áll fel.
2013. aug. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Urológushoz.

De mindenekelőtt ülj le a barátoddal, és beszélj vele erről! Mondd el, hogy mit érzel, és miért, mert ha ezeket magadba fojtod, közben meg már mélyen megbántad a dolgokat akkor hiába okultál belőle ez esetben, akkor a kettőtök közt nem oldódik meg a kommunikációs viszony, így a helyzet sem lesz megoldva, és mindenki rosszul jár!


Beszélj vele, még ma! Aztán meg várjuk a fejleményeket. Oké?


Az itten gágogó gúnyolódókkal meg ne foglalkozz, akik úgy viselkednek, mintha ők nem baszhtak el eddig még semmit életükben VÉLETLENÜL! ... :D

2013. aug. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sokan túlzott jelentőséget tulajdonítanak a tökön rúgásnak, pedig az viszonylag gyakran előfordul és a legtöbb esetben semmi következménye nincs. Ha következménye van, az AZOONAL jelentkezik, vagyis nem szűnik meg a fájdalom perceken, esetleg órákon belül, bevérzik, elszíneződik, a fiú hány vagy belázasodik.

Ha ezek a tünetek nincsenek, vagy nem voltak, a tökön rúgásnak fizikai következményei nincsenek. Az más kérdés, hogy a párodat lelkileg hogyan érintette az eset, erről nem tudok nyilatkozni, általában megalázottság és szégyenérzet kíséri az ilyen esetet, de ezek a lelki tünetek is elmúlnak hamar.

Tehát azt mondanám, hogy a rúgásnak semmi köze ahhoz, hogy nem áll fel a pénisze. (egyénként sokan vannak is, akik direkt élvezik ha herén találják őket)

2013. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!