Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha ismerősöm legalább egy...

Ha ismerősöm legalább egy hete ülőgarnitúrára száradt spermafoltjához véletlenül hozzáér egy másik ember hátrahúzott hímvesszője, akkor van esély arra, hogy AIDS-et vagy más nemi betegséget elkapjon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég furcsa kérdés és tudtommal néhány órán belül a levegőn elpusztulnak, de azért mégis érdekelne. Köszönöm.

2013. júl. 9. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak ha lenyeled
2013. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...furcsa kérdés az biztos!

Ki az az undorító ember aki ott hagyja a sperma foltot száradni egy hétig?Sőt ki az a barom, aki abba mártogatja a péniszét?:S

Amúgy a sperma az elhalhat, de a vírus az szerintem nem..bár nem annyira értek hozzá. Mindenesetre kicsi az esélye.

2013. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolkodom ,mint a 2 es.
2013. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval elkaphatja v sem? jó lenne, ha hozzáértő írna. Egyáltalán megmarad-e abban bármiféle nemi betegség?
2013. júl. 9. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az HIV virus (ami az AIDS-et okozza) szelsosegesen rosszul reagal a normal gazdakornyezet valtozasaira.

Testen kivul, ha nincs garantalva a normal 36.5 fok koruli homerseklet es oxigenmennyiseg, akkor perceken belul elpusztul.

Az egyetlen hely, ahol elegendo ideig tulelhet a virus az a hasznalt fecskendok tuje, mert ott egy vercseppben megfelelo eletfelteteleket talalhatnak.


De ahogy irtam: a kanapen biztos nem el tul.


Emlitetted, hogy mas szexualis uton terjedo betegsegek korokozoinak tulelese is erdekel.

Ez nagyon valtozo. Nehany bakterium akar evtizedekig is elvegetal es osztodik tulel testen kivuli feluleteken, de a virusok altalaban gazdasejt nelkul nem tudjak fenntartani magukat tul sokaig es osztodasra sem kepesek onerejukbol.

2013. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok: ha azon aggodsz, elkaphat-e igy valaki betegseget, a valasz: nagyon keves a realis eselye.

Esetleg ha valamilyen bakteriumtenyeszette alakult a spermafolt idokozben es a himvesszo borfelszine serult es azon keresztul bejutnak a korokozok a veraramba.

2013. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!