Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az, hogy eléggé...

Mitől lehet az, hogy eléggé kellemetlen szagot kezdet el árasztani a péniszem, miután (kb 1-2 napra rá) megműtöttek fitymaszűkülettel? (teljes körülmetélés) Ha megfürdök még akkor is megmarad a szaga, bár gyöngébb, de lehet érezni.

Figyelt kérdés
És nem csak közelről, ha leveszem a gatyát akkor fél-egy méteren belül.
2013. aug. 27. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem gennyes, gyulladt? Attól lehet, vagy amiatt, mert most nem tudod rendesen tisztítani.


Valószínűleg idővel el fog múlni, de ha gyulladt lenne, feltétlen menj el orvoshoz.

2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ja és húgyúti fertőzéstől is lehet, ami a bolygatás miatt előfordulhat.
2013. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pénteken úgy is megyek kontrolra, de nem tűnik gyulladtan. Én rosszabbra számítottam. Néztem gondoltam, hogy a váladék ugye ami összegyűlhet, de az pont nem mert pont az ilyenek elkerülése miatt csinálják a műtétet.
2013. aug. 27. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy műtött sebnek soha nincs kellemes illata .Ott dolgoznak a künlönféle baktériumok,oszlásnak indulna sejtek .
2013. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Miért kellett a műtét? Cukorbeteg vagy vagy ilyesmi?
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tegnap 20:17


Mint írtam fitymaszűkület.


De főként a sebeknél van szaga.

2013. aug. 28. 01:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, miért a teljes körülmetélés mellett döntöttél? Annyira durva volt a szűkület és nem volt más megoldás? Berepedezett, hegesedett fitymád volt?
2013. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!