Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1 hónappal a körülmetélés...

1 hónappal a körülmetélés után, ez normális?

Figyelt kérdés
1 hónapja metéltek körül a varratok szépen kiestek meg minden , már a gatyát megszoktam viszont még kicsit érzékeny. A baj viszont az hogy mikor feláll akkor kicsit fáj a makk alatt, mintha húzódna vagy nem tudom. Annyira nem fáj hogy ordítok vagy ilyesmi csak elég kellemetlen azért. Végeztem már önkielégítést nem zavart semmiben csak azért mégis rossz. Ez el fog múlni vagy miez egyáltalán?

2013. aug. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
ha ugy érzed hogy huzodik az nem lehet baj mert lehet még rövid a maradék bőr.a pasim is át esett ilyenen.nem volt neki se kellemes.neki is voltak ilyen érzései csak oldalt.
2013. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Lehet még rövid a maradék bőr?
2013. aug. 22. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy picit lehet, hogy szorosra vágták a maradék bőrt, ami most még kellemetlen, de meg fogod szokni. Egyébként szerintem is az a "jó" körülmetélés ami teljes, azaz amikor nem marad ott bőrfelesleg. Nemcsak hogy jobban néz ki, hanem az egészségügyi előnyök is akkor jelentkeznek, ha valakinek ilyen. Szóval semmi baj, örülj neki, hogy ilyen, és pár hét múlva már teljesen jól fogod tudni használni a barátnőd örömére!
2013. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is hasonló problémám van, nekem gyerekkoromban csinálták és igazából ez mai napig nem oldódott meg nekem, ha több bőrt vágnak le, akkor azzal nem sokat lehet kezdeni, maximum toldani lehet oda még (here bőréből vagy ilyesmi) vagy nyújtással megoldani, én is még csak latolgatom, hogy mit lehet tenni, az orvosok ilyenkor nem túl segítőkészek.

Miért volt körülmetélésed egyáltalán?

2013. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!