Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 Éves FIÚ vagyok, a mellbimb...

14 Éves FIÚ vagyok, a mellbimbóim alatt, kis érzékeny csomók jelentek meg. Mi ez?

Figyelt kérdés
(kb 1-1cm atmerojuek), az egyik körülbelül egy éve, a másik kb fél éve. A háziorvos azt mondta, ( amikor még csak az egyik volt meg) hogy ez gyakori jelenség a serdülő fiúknál, és lehet, hogy lesz másik is. Ha megnyomom ezeket, nagyon fájnak, es ha hason fekszem, a talaj is nyomja oket. Van valaki másnak is ilyen? Ez tenyleg normalis?

2013. aug. 28. 12:00
 1/7 anonim válasza:
Igen, nekem is van és teljesen normális.
2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, aztán eltűnt. Nem kell miatta aggódni.
2013. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ilyen sok ideig?
2013. aug. 28. 12:22
 4/7 A kérdező kommentje:
És mi ez? Szóval van ennek neve?
2013. aug. 28. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
A nevét én sem tudom ,de ez minden kamaszkorba érő fiúnak van .A férfi hormonok miatt van .Nekem is hasonló hosszú ideig megvoltak .Normális különben .Te tök úgy vagy ahogy én is voltam .
2013. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kössz a valaszokat, mar idegesit, hogy ilyen sok ideig meg

Vannak, es eleg kellemetlen is amikor kistesoim veletlenul pl belerugnak ahogy jatszunk

2013. aug. 28. 19:13
 7/7 anonim válasza:
Tényleg elég sokáig megvannak, és baromira tudnak fájni, de aztán egyszerűen csak eltűnik magától.
2013. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!