Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus háziorvosom azt...

Urulógus háziorvosom azt tanácsolta, hogy az érzékeny és száraz makkomat fürdés után langyos kamillás vízben mossam meg. Milyen kamillát vegyek és mennyi vízbe mennyit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Főzzél fél liter kamillateát. Kb egy maroknyi szárított kamillavirágból. Várd meg amíg kihül. Fürdés után meg egy szivaccsal, gézdarabbal belemártogatva a teába, mosogasd. Kamillát bármelyik gyógyszertárba kapsz. Vized van. Forralsz vizet Beledobod a kamillát, majd letakarod kb 15 percre. ( nem főzöd, csak áztatod ) Hagyod kihűlni, majd elvégzed a kenegetést. Több alkalomra is jó lesz. Ha elfogy, főzöl frisset...
2013. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szerinted ez valóban érhet valamit? Lehet hatásos?


Hitetlen vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy az évek óta fennálló problémámon ez a tea segíthet.


Az orvos nem mondta, hogy meddig kell ezt alkalmazni. Örökre vagy néhány nap/hét?

2013. aug. 3. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Szárított kamillát vegyél, és rajta lesz az adagolás :)
2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A patikában így kell kérnem, hogy szárított kamillát kérek?
2013. aug. 3. 13:49
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne legyen erős főzet,mert a kamilla szárít!
2013. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm a házi orvosod. A babakrém sokkal többet ér,és a hatása azonnal érződik is .Mellette a használata nem is ennyire macerás .
2013. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárba n lehet venni egy hidratáló krémet(Hydrophil non ion). Azzal kenegesd,teljesen illat és színezékmentes,jobb mint a babakrémek.
2013. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor egyik sem szünteti meg a problémát csak ideig-óráig? Tehát életem végéig ahhoz, hogy egészséges szexuális életet élhessek kenegetnem kell valamivel?
2013. aug. 3. 15:18
 9/16 anonim ***** válasza:

7 es nagyon csak vitába szállnék veled baba krém dolgában.

Mégis miért ez van kicsik számára is .Ez az egyetlen ami ellenőrzött krém,aminek nem lehet semmilyen mellékhatása sem .Ez egész nap megtartja száradás mentességet.A hydraltárónak egy óra múlva már nem lehet érezni a hatását sem .Hasonlót tud a baba olaj is .

6 os voltam

2013. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én meg veled szállnék vitába 9-es:)

A babakrém és a babafürdetők tényleg ellenőrzöttek,de tartalmaznak illatanyagot,amire sokan érzékenyek.Nem az a baj velük,h erős vegyszerek,de sokan mégsem bírják. És az ilyen területek,mint a kérdező említ,nagyon érzékenyek pl. erre is. Lehet,h nem okoz semmit,de jobb a békesség!

És ezt 16 éves bőrgyógyászati tapasztalattal írom :)

2013. aug. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!