Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetéltek és 6napra rá...

Körülmetéltek és 6napra rá maszturbáltam, szerintetek?

Figyelt kérdés
Körülmetéltek és 6napra rá maszturbáltam, a fék helye már begyógyult, már nincs bekötve, szabadon van a gatyámban, de nem hullottak még ki a varratok, és kárt biztos nem csináltam mert nagyon óvatosan csináltam (épphogy csak mozgattam) De a hugycsövemben furcsa (nem kellemes) érzést éreztem (zsoborgott) mintha lett volna benne valami (néha pisiléskor is szokott ilyen lenni, csak nem ennyire) olyan volt mintha eltömődött volna a hugycsövem, nem tudom mi volt ilyen érzés még nem volt hokizáskor, és már 5 napja nem maszturbáltam...szerintetek?

2013. aug. 29. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintünk ökör vagy.
2013. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg nem vagy ökör,ezzel semmi rosszat nem csinál.

Nem estél neki,óvatosan csináltad .Műtét közben azért megfogják párszor,ez később érződik is .Egy másféle műtét miatt nekem is volt ilyen,és el is múlt.

2013. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Zöld pipa
2013. aug. 30. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Ez a fura hugycső érzés nekem is megvolt eleinte, féltem is, hogy vmit elrontottak, de elmúlt.

Amúgy én is kb 5-6 nap után masztiztam, óvatosan, mégis a fék alatt szétnyílt. Újravarrni szerencsére nem kellett, de akinek aktuális, inkább vegyen magán önuralmat!

2013. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért történt a körülmetélés?
2013. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit durvább szűkület...:(
2013. szept. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!