Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma a barátomnak szex végén...

Ma a barátomnak szex végén nem jött sperma. Meg van fázva, ezért lehetett? Miért volt ez?

Figyelt kérdés
Mondta is hogy nem olyan érzés volt mint szokott.Én először azt hittem bennem maradt a sperma,de nem... Más volt már így?

2013. szept. 1. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2013. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő 25,én 24.
2013. szept. 1. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba? nekem is volt ilyen, nem szabad a csúcson megállni. Még csináld neki pár másodpercig, míg ki nem jött mind
2013. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba,oldalt fekve csináltuk,eleve ő adta a löketet.El is ment,ő sem érti hogy lehetett ez,azt mondta ilyen még nem volt ezért nem tudja mi van.. 2 éve együtt vagyunk,addig ilyen tényleg nem volt..
2013. szept. 1. 15:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma mikor felkeltünk már beteg volt,nagyon megfázott,algopyrint is vett be,ennek ellenére kb 1óra múlva össze bújtunk és mondta is utána egyből hogy látszik hogy meg van fázva,nem is olyan volt most...utána néztünk hogy nincs meg a sperma :)
2013. szept. 1. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem változik a helyzet, akkor mindenképpen orvoshoz kell fordulni, hogy kiderítse az okát: esetleg valamiért nem termelődik, elzáródás van stb. Esetleg prosztata problémája is lehet. Nincs gondja a pisiléssel?Ha csak a spermaszámmal lenne probléma, arra tudnék természetes megoldást, gyógynövényeket javasolni. Meg a prosztatára is.

Mielőbbi jobbulást!

2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen nem ért a csúcsra.Betegen nem kell erőltetni.

Biztos a te ötleted volt a sex .Férfiaknál ez nagy fizikai igénybe vételt jelent.Nem úgy van ,hogy csak szét teszem a lábaim.Már az erekció fenntartása is sok calóriát vesz el .

Betegen ez ritkán jön össze .

2013. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
-.- igen,az én ötletem volt -.- gondoltam is előtte,hogy beteg,nem kellene még említeni sem...rosszul is érzem magam miatta..
2013. szept. 1. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!